Filtry

Cena

Cena

  • 55,00 zł - 812,00 zł

Mundury OSP

Aktywne filtry

Pokrowiec na mundur wyjściowy OSP

Pokrowiec na mundur  wyjściowy z wyhaftowanym logiem Ochotniczej Straży Pożarnej skutecznie zabezpieczy mundur przed zabrudzeniami i wygnieceniami.

Cena 55,00 zł

Mundury OSP

Praca Strażaka Ochotnika to przede wszystkim służba. Zarówno udział w akcjach gaśniczych jak i ratunkowych wymaga odpowiedniej odzieży ochronnej. Jednak członkostwo w OSP to też współpraca z Państwową Strażą Pożarną czy jednostkami samorządu terytorialnego. Ścisła współpraca wiąże się z udziałem w przeróżnych uroczystościach, na których strażak winien prezentować się okazale, odpowiednio do pełnionej funkcji. Mundur wyjściowy powinien znaleźć się w szafie każdego strażaka ochotnika. W ofercie naszego sklepu posiadamy mundury OSP zgodne z wytycznymi Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Mundur wyjściowy damski i męski

Zgodny ze wzorem umundurowania, ale przede wszystkim komfortowy mundur pozwoli strażakowi na godne reprezentowanie instytucji jaką jest Ochotnicza Straż Pożarna. Oferujemy Państwu ciemnogranatowe zestawy t.j. kurtki i spodnie wykonane z gabardyny. Ta elegancka i ponadczasowa tkanina powoduje, że wykonane z niej mundury OSP będą prezentowały się niezwykle okazale. A na dbałości o estetykę munduru wyjściowego zależy każdemu noszącemu go strażakowi. W swoim asortymencie posiadamy również damskie wersje umundurowania OSP składające się z kurtki i spódnicy w wersji na zimę, ale też na cieplejsze dni. W celu ułatwienia doboru rozmiaru munduru na stronach artykułów zamieściliśmy tabele rozmiarów.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?