W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Zestawy Peli

Aktywne filtry

PELI TM 9490 Najaśnica akumulatorowa

Najaśnica PELITM 9490 została wyposażona w bardzo długi maszt teleskopowy o długości 180 cm!, wytrzymały moduł świetlny LED ma żywotność ponad 50.000 godzin.

Cena 5 991,33 zł

PELI TM 9430 Przenośny system oświetleniowy

PELI TM 9430 Przenośny system oświetleniowy wyposażony w 24-diodowy reflektor oraz krótki zintegrowany maszt, który można ustawić na wysokość do 82 cm.

Cena 5 017,17 zł

PELI TM 9460 Przenośny system oświetleniowy

Przenośny system oświetlenia PELITM RALS 9460 pozwala na skuteczne i szybkie oświetlenie terenu akcji. Zestaw może pracować w trudnych warunkach atmosferycznych.

Cena 11 281,56 zł

PELI TM 9480 Przenośny system oświetlenia

Przenośny system oświetlenia PELITM RALS 9480 sprawdzi się w sytuacjach kryzysowych gdy jest potrzeba szybkiego oświetlenia pola prowadzonych działań ratowniczych.

Cena 4 819,14 zł

Zestawy PELI

Zestawy akumulatorowe pozwalają na oświetlenie obszaru prowadzonych działań. Brak światła dziennego czy agregatu prądotwórczego do zasilania oświetlenia to już nie problem – zasilane akumulatorowo najaśnice pozwolą na zapewnienie doskonałej widoczności w najbardziej wymagających warunkach. Oferowane w naszym sklepie urządzenia znajdą zastosowanie nie tylko w Straży Pożarnej. Wszystkie ekipy remontowe i naprawcze (drogowe, kolejowe, budowlane) docenią walory przenośnego oświetlenia akumulatorowego.  

Najaśnice PELI

W sklepie pożarniczym Strefa998.pl znajdziecie Państwo produkty najlepszych producentów. Takim producentem jest amerykańska firma PELI, dlatego też w ofercie nie mogło zabraknąć ich produktów. Diodowo-akumulatorowe najaśnice PELI RALS 9430 dzięki zintegrowanemu masztowi pozwolą na ich szybkie rozstawienie i natychmiastowe użycie. Ich niewątpliwym atutem jest 12 V akumulator żelowy dający możliwość pracy do 15h. Jeśli pracujecie Państwo w wyjątkowo trudnych warunkach rekomendujemy wodoodporne (szczelność IP54) najaśnice Peli RALS 9460. Ten model wyposażony jest w dwie głowice na masztach dających możliwość wyciągnięcia na wysokość 2m. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć