WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Zestawy Peli

Aktywne filtry

PELI TM 9430 Przenośny system oświetleniowy

PELI TM 9430 Przenośny system oświetleniowy wyposażony w 24-diodowy reflektor oraz krótki zintegrowany maszt, który można ustawić na wysokość do 82 cm.

Cena 5 355,00 zł

PELI TM 9490 Najaśnica akumulatorowa

Najaśnica PELITM 9490 została wyposażona w bardzo długi maszt teleskopowy o długości 180 cm!, wytrzymały moduł świetlny LED ma żywotność ponad 50.000 godzin.

Cena 6 512,00 zł

Przenośny system oświetleniowy PELI TM 9460

Przenośny system oświetlenia PELITM RALS 9460 pozwala na skuteczne i szybkie oświetlenie terenu akcji. Zestaw może pracować w trudnych warunkach atmosferycznych.

Cena 12 445,00 zł

PELI TM 9480 Przenośny system oświetlenia

Przenośny system oświetlenia PELITM RALS 9480 sprawdzi się w sytuacjach kryzysowych gdy jest potrzeba szybkiego oświetlenia pola prowadzonych działań ratowniczych.

Cena 5 210,00 zł

Najaśnice

Najaśnice to przenośny system oświetleniowy. Najaśnice to zestaw kompaktowy używany w przypadku wystąpienia awarii lub innego nagłego zdarzenia – potrzebując przy tym dobrego oświetlenia. Brak światła dziennego czy agregatu prądotwórczego do zasilania oświetlenia zostaje często zastąpione najaśnicą. Zasilane akumulatorowo najaśnice pozwolą na zapewnienie doskonałej widoczności w najbardziej wymagających warunkach. Akumulator wewnątrz obudowy jest w standardowych wymiarach, wykonany w technologii żelowej – ogólnie dostępny. Obudowa akumulatora do najaśnicy jest modułowa, a maksymalny czas ładowania to 8 godzin od pełnego rozładowania. Żywotność diod LED w najaśnicy to 50 000 godzin.

Najaśnice – zestaw oświetleniowy

Najaśnice to zestawy akumulatorowe pozwalające na oświetlenie obszaru prowadzonych działań. Oferowane w naszym sklepie urządzenia znajdują swoje zastosowanie nie tylko w Straży Pożarnej. Ekipy remontowe i naprawcze (drogowe, kolejowe, budowlane) docenią walory przenośnego oświetlenia akumulatorowego jakim jest najaśnica. Ponadto w sklepie pożarniczym Strefa998.pl znajdziecie Państwo produkty najlepszych producentów najaśnic. Takim producentem jest amerykańska firma PELI, dlatego też w ofercie nie mogło zabraknąć ich produktów. Diodowo-akumulatorowe najaśnice dzięki zintegrowanemu masztowi pozwolą na ich szybkie rozstawienie i natychmiastowe użycie. Trudne warunki są niestraszne dla najaśnic, gdyż urządzenia ta są wodoodporne – dzięki temu mogą być używane w każdej sytuacji bez wzglądu na warunki pogodowe.

Najaśnice - doskonałe do zadań specjalnych

Najaśnice sprawdzą się doskonale podczas akcji ratowniczych, różnych zadań wojskowych oraz imprez plenerowych. Nowoczesne najaśnice zapewniają bardzo mocne strumienie światła – dzięki temu doskonale sprawdzą się w trudnych warunkach podczas akcji w terenie, a także w wewnątrz pomieszczeń. Najaśnice to urządzenie, które ułatwia pracę. Ze względu na specyfikę najaśnic, niektóre modele posiadają maszty z regulowaną wysokością i w całości mieszczą się w wytrzymałej walizce odpornej na wstrząsy czy uderzenia. Ponadto istotne jest, że najaśnice stanowią ekologiczną alternatywę dla oświetlenia zasilanego generatorem, który emituje spaliny. Profesjonalne najaśnice są łatwe w instalacji, obsłudze i konserwacji. W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele modeli najaśnić, które spełnią oczekiwania użytkowników tego sprzętu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?