Detektor prądu przemiennego

Aktywne filtry

Detektor napięcia prądu przemiennego VOLT

Detektor napięcia prądu przemiennego VOLT posiada trzy tryby czułości. Urządzenie powiadamia o niebezpieczeństwie wizualnie a też za pomocą sygnału dźwiękowego.

Detektor napięcia przemiennego HoytMeter 277HP

HOYTMETER 277 HP to bezdotykowy detektor napięcia przemiennego w przewodach elektrycznych, gniazdkach itp. Stosowany w przemyśle i przez służby ratownicze.

Cena 1 800,00 zł

Detektor prądu przemiennego

Detektory prądu dla straży są niezbędne wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko porażenia prądem. Dzięki nowoczesnym technologiom, potrafią wykrywać napięcie prądu AC z bezpiecznej odległości. Sygnalizacja za pomocą dźwięku oraz migającej diody umożliwia skuteczną i szybką detekcję. Detektory do użytku profesjonalnego są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić efektywną pracę niezależnie od warunków. Detektor prądu AC – trACer posiada wzmocnioną obudowę, która zapewnia mu ochronę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych oraz terenowych. Z bezpiecznej odległości, bezdotykowo wykrywa napięcie elektryczne w urządzeniach, liniach energetycznych, przewodach a także na powierzchni przedmiotów, elementów konstrukcji, na powierzchni wody (np. w kałużach czy w basenie) a co najważniejsze precyzyjnie wskazuje kierunek niebezpieczeństwa oraz niebezpieczne miejsca i obszary. Dzięki temu, to zaawansowane urządzenie znajduje zastosowanie w wielu obszarach prac związanych z możliwością występowania prądu przemiennego  i jest doceniane nie tylko w jednostkach OSP i PSP.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?