Filtrowanie

Kategorie

Pasy transportowe

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Pasy transportowe

Wybierając produkty będące na wyposażeniu jednostki warto zwrócić uwagę czy posiadają one odpowiednie certyfikaty. Certyfikacja daje użytkownikowi gwarancję, że kupowany sprzęt jest wysokiej jakości. W działalności służb pożarniczych i ratowniczych najwyższa jakość używanego sprzętu ma szczególne znaczenie, gdyż od niego może zależeć przebieg akcji. Z uwagi na fakt, że dbamy o to aby
w naszej ofercie znajdował się wyłącznie sprzęt spełniający surowe standardy – w tej kategorii prezentujemy zestaw pasów transportowych i zawiesi PRO, którego elementy opatrzone są właściwymi certyfikatami.

Zestaw PRO

Oferowany produkt skład się z szekli o sile uciągu od 2 do 8,5 t;  zawiesi pasowych spełniających normę PN-EN 1492-1 odnosząca się do bezpieczeństwa zawiesi przeznaczonych  do operacji podnoszenia ogólnego przeznaczenia; zawiesi wężowych spełniających normę PN-EN 1492-2 odnoszącą się do bezpieczeństwa zawiesi o obwodzie zamkniętym z włókien syntetycznych oraz pasów transportowych spełniających  normę PN-EN 12195-2 odnosząca się do bezpieczeństwa pasów do mocowania ładunków. Elementy spełniające powyższe normy dają gwarancję jakości i bezpieczeństwa użytkowania – oczywiście zgodnie z przeznaczeniem.