Przenośny zestaw oświetleniowy

Aktywne filtry

Mactronic Floodlight Twin 36000 lm /50Ah

Przenośny system oświetleniowy Mactronic z dwiema głowicami o pojemności akumulatora 50 Ah, Floodlight Twin o bardzo dużej mocy świecenia 36000 lumenów. 

Cena 9 737,00 zł

Mactronic Floodlight Midi 18000 lm / 41,6 Ah

Przenośny system oświetleniowy Mactronic o dużej mocy, Li-ion accu 41,6 Ah, Floodlight Midi 18000 lm. Czas ładowania baterii wynosi 9 h 30 min. 

Cena 8 163,00 zł

Przenośny zestaw oświetleniowy

Profesjonalne zestawy najaśnic do oświetlania miejsc zdarzeń i akcji ratowniczych oraz prac prowadzonych nocą firmy Mactronic to nowoczesne urządzenia bardzo przydatne przy działaniach służb ratowniczych oraz firm usługowo-budowlanych. Oferujemy  zestawy jedno i dwu głowicowe dysponujące różną mocą i zasięgiem światła. Najaśnice akumulatorowe mogą również  służyć do oświetlania terenu budowy, wykopów, miejsca remontu infrastruktury drogowej itp. Sprzęt dwugłowicowy posiada dwa źródła światła odporne na działanie warunków atmosferycznych z masztami o regulowanej wysokości. Sprzęt posiada kilka trybów mocy, które pozwolą na dostosowanie ilości światła do wielkości terenu na którym wykonywana jest praca służb ratowniczych lub na inne potrzeby. Ten profesjonalny sprzęt cechuje wytrzymała obudowa z aluminium i tworzywa odporna na warunki atmosferyczne, duży zasięg światła, regulowana wysokość masztu, akumulatorowe zasilanie o długim czasookresie działania najaśnicy, odporność na działanie warunków atmosferycznych.

 

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?