Filtry

Cena

Cena

  • 43,00 zł - 51,00 zł

Okulary

Aktywne filtry

Okulary Ochronne COBRA Clear BOLLE

Okulary ochronne COBRA w wersji ze standardowymi zausznikami oraz przezroczystymi szkłami. Szeroki panoramiczny wizjer o grubości 2,2 mm posiada zewnętrzną powłokę antyzarysowującą (anti-scratch) oraz wewnętrzną anti-fog. 

Cena 43,00 zł

Okulary Ochronne Bolle Viper Smoke (vipcf)

Okulary ochronne wykonane z wytrzymałego poliwęglanu. Posiadają regulowanej długości zauszniki. Z filtrem ochronnym przed oślepieniem oraz promieniowaniem UV.

Cena 43,00 zł

Okulary Ochronne - AXIS II - Smoke - AXPSF

Lekkie okulary z kompozytową ramką i przyciemnianym wizjerem. Odporne na zarysowania (powłoka anti-scratch), posiadają soczewki Curve 10,5 o grubości 2,4 mm oraz wewnętrzną powłokę anti-fog (pzeciwmgielną).

Cena 51,00 zł

Okulary ochronne BHP

Wśród rodzajów okularów (a dokładnie szkieł, jakie zostały w nich zainstalowane) wyróżniamy okulary, których zadaniem jest poprawa jakości widzenia (okulary korekcyjne) czy ochrona oka przed promieniami słonecznymi (okulary przeciwsłoneczne) ale również okulary, których zadaniem jest ochrona przed przedostaniem się do gałki ocznej ciał obcych. Takie modele dedykowane są w szczególności do pracy, przy której możemy mieć kontakt z wiórami, odłamkami i innymi drobnymi elementami ale też do uprawiania sportu np. rowerowego gdzie niebezpieczeństwem dla oczu mogą być zanieczyszczenia pochodzące z nawierzchni. Jeżeli okulary ochronne dodatkowo powleczone są powłoką przyciemniającą, chroniącą przed szkodliwym działaniem promieniowania UV lub uniemożliwiającą zaparowanie – stają się idealnym akcesorium do wykorzystania również przez pożarników.

Okulary i gogle ochronne

W sklepie pożarniczym Strefa998.pl oferujemy Państwu szeroki wybór okularów ochronnych w przystępnych cenach. Okulary wykonane są z niezwykle wytrzymałego poliwęglanu co pozwoli na ich długotrwałe i bezpieczne użytkowanie. Modele z przyciemnianą szybą dodatkowo ochronią przed oślepieniem i promieniem UV, a szerokie i panoramiczne wizjery skutecznie zabezpieczą gałki oczne przed przedostaniem się do ich wnętrza ciał obcych. Jest to szczególnie istotne podczas pracy służb pożarniczych, ratunkowych czy porządkowych.

Okulary ochronne Bolle

Proponowane przez Strefa998.pl okulary ochronne Bolle to świetna jakość za świetną cenę. Brytyjska firma jest producentem różnych rodzajów okularów i gogli: ochronnych oraz przeciwsłonecznych-ochronnych dla przemysłu, filtrujących światło niebieskie - do pracy przy ekranach, gogli ochronnych dla służb mundurowych oraz dla medycyny. Zdobywane przez lata doświadczenie procentuje najwyższą jakością i funkcjonalnością produktów Bolle. Chroniąc oczy podczas akcji okularami Bolle możesz być pewien, że sprostają postawionym im zadaniom, a Ty będziesz mógł skupić się na akcji.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?