Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Rozdzielacze sportowe

Rozdzielacz sportowy HS

Prezentujemy lekkie Rozdzielacze sportowe HS (od HELLSPORT) dające możliwość kontynuowania prowadzenia linii z odcinka W75 na wężach o średnicach 2xW52 i 1xW75.

Cena 1 474,77 zł

Rozdzielacz kulowy K-75/52-75-52 z certyfikatem CNBOP

Rozdzielacz służy do rozdzielania strumienia wody tłoczonego w linii głównej składającej się z węży W-75 na dwie linie gaśnicze z W-52 oraz pozwala na kontynuowanie prowadzenia linii z odcinka W-75. 

Cena 635,00 zł

Rozdzielacz sportowy HS PRO

Lekki Rozdzielacz sportowy HS PRO wyposażony w obrotową nasadę wlotową.  Specjalna konstrukcja rozdzielacza pozwala na zmniejszenie oporu przepływu wody.

Cena 1 650,00 zł

Rozdzielacze sportowe

Organizowanie zawodów pożarniczych poza szerzeniem wiedzy na temat ochrony przeciwpożarowej ma na celu mobilizowanie do podnoszenia kwalifikacji i sprawności fizycznej Strażaków. Dzięki poszczególnym konkurencjom szczególnie tym, które są rozgrywane zespołowo, Strażacy mogą ocenić stopień przygotowania do podejmowania działań ratowniczo-gaśniczych. Dodatkowo dzięki tej dyscyplinie Strażacy mogą zaprezentować swoje umiejętności i zapoznać szerszą publiczność ze specyfiką pracy. Aby udział w zawodach przyniósł pożądany skutek w postaci zajęcia najwyższej lokaty i zaprezentowania się z jak najlepszej strony warto zainwestować w sprzęt, który w tym pomoże.

Rozdzielacz do konkurencji sportowych

Dzięki rozdzielaczom tłoczony strumień wody będzie mógł zostać rozdzielony na trzy lub dwie linie gaśnicze z nasadami umożliwiającymi podłączenie węży o innej średnicy. W sporcie pożarniczym rozdzielacze używane są w każdej z przeprowadzanych konkurencji. W ofercie naszego sklepu proponujemy wyjątkowo lekki rozdzielacz do sportu dający możliwość kontynuowania prowadzenia linii z odcinka W75 na wężach o średnicach 2xW52 i 1xW75 oraz opatrzony certyfikatem CNBOP-PiB rozdzielacz kulowy umożliwiający kontynuowanie prowadzenia linii z odcinka W75 lub rozdzielanie strumienia wody tłoczonej na dwie linie gaśnicze W52.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć