Filtry

Cena

Cena

  • 696,00 zł - 2 378,00 zł

Rozdzielacze sportowe

Aktywne filtry

Rozdzielacz sportowy HS

Prezentujemy lekkie Rozdzielacze sportowe HS (od HELLSPORT) dające możliwość kontynuowania prowadzenia linii z odcinka W75 na wężach o średnicach 2xW52 i 1xW75.

Cena 1 988,00 zł

Rozdzielacz kulowy K-75/52-75-52 z certyfikatem CNBOP

Rozdzielacz służy do rozdzielania strumienia wody tłoczonego w linii głównej składającej się z węży W-75 na dwie linie gaśnicze z W-52 oraz pozwala na kontynuowanie prowadzenia linii z odcinka W-75. 

Cena 780,00 zł

Rozdzielacz sportowy HS PRO

Lekki Rozdzielacz sportowy HS PRO wyposażony w obrotową nasadę wlotową.  Specjalna konstrukcja rozdzielacza pozwala na zmniejszenie oporu przepływu wody.

Cena 2 378,00 zł

Rozdzielacz strażacki sportowy

Organizowanie zawodów pożarniczych poza szerzeniem wiedzy na temat ochrony przeciwpożarowej ma na celu mobilizowanie do podnoszenia kwalifikacji i sprawności fizycznej Strażaków. Dzięki poszczególnym konkurencjom szczególnie tym, które są rozgrywane zespołowo, Strażacy mogą ocenić stopień przygotowania do podejmowania działań ratowniczo-gaśniczych. Dodatkowo dzięki tej dyscyplinie Strażacy mogą zaprezentować swoje umiejętności i zapoznać szerszą publiczność ze specyfiką pracy. Aby udział w zawodach przyniósł pożądany skutek w postaci zajęcia najwyższej lokaty i zaprezentowania się z jak najlepszej strony warto zainwestować w sprzęt, który w tym pomoże.

Rozdzielacz sportowy na zawody strażackie

Dzięki rozdzielaczom tłoczony strumień wody będzie mógł zostać rozdzielony na trzy lub dwie linie gaśnicze z nasadami umożliwiającymi podłączenie węży o innej średnicy. W sporcie pożarniczym rozdzielacze używane są w każdej z przeprowadzanych konkurencji. W ofercie naszego sklepu proponujemy wyjątkowo lekki rozdzielacz do sportu dający możliwość kontynuowania prowadzenia linii z odcinka W75 na wężach o średnicach 2xW52 i 1xW75 oraz opatrzony certyfikatem CNBOP-PiB rozdzielacz kulowy umożliwiający kontynuowanie prowadzenia linii z odcinka W75 lub rozdzielanie strumienia wody tłoczonej na dwie linie gaśnicze W52.

Postaw na jakość

Dobrej klasy rozdzielacz strażacki to pewność i niezawodność zarówno podczas akcji gaśniczych, jak i zawodów strażackich. Warto więc postawić na sprawdzony sprzęt, który nie tylko nie zawiedzie podczas akcji i na zawodach, ale też posłuży wiele lat. Sklep strażacki Strefa998 oferuje sprzęt najwyższej jakości, od sprawdzonych i renomowanych producentów sprzętu dla straży pożarnej.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?