Filtry

Cena

Cena

  • 305,00 zł - 959,00 zł

Węże ssawne na zawody

Aktywne filtry

Wąż ssawny HELLSPORT W110 2,5m

Prezentujemy elastyczne Węże ssawne na zawody sportowo-pożarnicze HELLSPORT W110 o długości 2,5m. Wąż wyposażony w łączniki ssawne sportowe 110.

Cena 565,00 zł

Wąż ssawny HELLSPORT PRO W110 2,4m

Wąż ssawny na zawody HELLSPORT PRO W110 o długości 2,4m. Wąż z aluminiowymi łącznikami ssawnymi sportowymi 110, wykony ze zmiękczonego PCV. Waga 10,5kg.

Cena 889,00 zł

Wąż ssawny sportowy 110 2,5m - FS8 Grunwald

Wąż ssawny FS8 Grunwald o długości 2,5m wykonany jest z PVC z dodatkiem elastycznej mieszanki NBR. Dzięki temu promień gięcia wynosi 240 mm. 

Cena 959,00 zł

Wąż ssawny W110 2,5m

Wąż ssawny W110 o długości 2,5m do zasysania wody a także, dzięki swojej wysokiej odporności na substancje chemiczne – ścieków, nawozów, rozpuszczalników itp.

Cena 305,04 zł

Węże ssawne na zawody 

Węże ssawne wykorzystywane w zawodach sportowo-pożarniczych charakteryzują się wysoką elastycznością. Wąż ssawny dedykowany do ćwiczenia bojowego podczas zawodów wykonany jest z PCV z dodatkiem specjalnej mieszanki. Dzięki temu jego elastyczna struktura pozwala na szybsze  sprawianie linii ssawnej. Zastosowanie w zestawie profesjonalnych sportowych łączników pozwala na osiąganie znacznie lepszego czasu w ćwiczeniu bojowym. Elementami, które mają duży wpływ na czynności manipulacyjne podczas sprawiania linii ssawnej jest jakość i rodzaj uszczelek w łącznikach. Lepiej wybierać profesjonalne, przeznaczone specjalnie do sprzętu strażackiego na zawody sportowo-pożarnicze.. Znaczenie wykorzystania węży ssawnych  specjalnie przystosowanych do startu w zawodach sportowo-pożarniczych pozwala osiągać lepsze rezultaty na treningach a co za tym idzie gwarantuje sukces podczas startu na zawodach szczebla gminnego, powiatowego czy wojewódzkiego. Odpowiednio dobrane węże na zawody sportowo-pożarnicze, które mamy w ofercie mogą w znacznym stopniu poprawić rezultaty drużyny startującej w zawodach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć