Filtry

Cena

Cena

  • 832,00 zł - 1 599,00 zł

Smoki sportowe

Aktywne filtry

Smok sportowy S1

Wyposażony w zawór zwrotny klapkowy Smok sportowy S1 ze złączem W110 to niezbędne akcesorium do rozgrywania poszczególnych konkurencji w sporcie pożarniczym.

Cena 1 396,05 zł

Smok sportowy HS

Prezentowany Smok sportowy HS (HELLSPORT) jest lepiej wyważony przez co uczestnicy zawodów sportowo-pożarniczych jeszcze lepiej zaprezentują swoje umiejętności.

Cena 832,00 zł

Smok ssawny Grunwald SK-7

Smok ssawny Grunwald SK-7 na zawody sportowo-pożarnicze. Zmodernizowana konstrukcja korpusu i klap. Smok wykonany z aluminium, lekki, kompaktowy i ergonomiczny

Cena 1 599,00 zł

Smoki ssawne sportowe

Zawody w sporcie pożarniczym PSP rozgrywane są jako mistrzostwa jednostek ratowniczo-gaśniczych powiatu, województwa, Polski; memoriały poświęcone pamięci wybitnych jednostek; zawody o puchar np. władz lokalnych oraz zawody kontrolne mające charakter sprawdzianu. Natomiast zawody sportowo-pożarnicze OSP organizowane są jako zawody gminne, gminne eliminacyjne; powiatowe, powiatowe eliminacyjne; wojewódzkie; krajowe; pucharowe, memoriałowe itp. Konkurencje rozgrywane są indywidulanie lub drużynowo (PPS) oraz wyłącznie drużynowo w przypadku zawodów organizowanych przez OSP.  Zawody OSP wpisują się idealnie w inicjatywę szerzenia wiedzy na temat ochrony przeciwpożarowej wśród lokalnej społeczności. Sprzętu do spotu pożarniczego nie mogło zabraknąć w naszej ofercie.

Smok sportowy S1, S2 oraz SK-7

Smoki ssawne są elementami armatury pożarniczej, których zadaniem jest utrzymanie słupa wody
w linii ssawnej wtedy, gdy dochodzi do przerwy w pracy auto czy motopompy. W sporcie pożarniczym smoki wykorzystywane są do rozgrywania konkurencji – pożarnicze ćwiczenia bojowe. W tej kategorii prezentujemy smoki sportowe ssawne wyposażone w zawór zwrotny klapkowy S1 i S2 o średnicy przelotowej 110mm oraz innowacyjny i dający możliwość osiągnięcia lepszych wyników smok ssawny Grunwald SK-7. Zachęcamy do zaopatrzenia drużyn w oferowany sprzęt.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?