Filtrowanie

Kategorie

Gaśnice

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Gaśnice

Oferujemy szeroki katalog wysokiej klasy gaśnic strażackich, dostępnych w atrakcyjnych cenach. Umieszczenie odpowiednio dobranej gaśnicy w pomieszczeniu, zwiększy prawdopodobieństwo samodzielnego ugaszenia niewielkiego ognia oraz uniknięcia szkód związanych z jego rozproszeniem.

Rodzaje gaśnic

Gaśnice strażackie różnią się ze względu na ich przeznaczenie. Dysponujemy gaśnicami proszkowymi, pianowymi, śniegowymi i wodnymi. Odpowiednio dobrany sprzęt strażacki zmniejszy możliwość rozprzestrzenienia się pożaru.

Gaśnice proszkowe

W ofercie sklepu znajdziesz gaśnice proszkowe o pojemnościach od 2 do 12 kg. Umożliwiają m.in. gaszenie pożarów urządzeń elektrycznych znajdujących się pod napięciem, w związku z czym często wybierane są do pomieszczeń biurowych.

Gaśnice pianowe

Gaśnice pianowe przeznaczone są przede wszystkim do zwalczania pożarów cieczy oraz ciał stałych. Posiadamy gaśnice strażackie tego typu o pojemności 2 kg, 6 kg oraz 9 kg.

Gaśnice śniegowe

Przeznaczone są do gaszenia pożarów typu B - cieczy (m.in. alkohol czy benzyny) i materiałów stałych oraz typu C, czyli gazów.

Gaśnice wodne mgłowe

Skuteczne przy pożarach ciał stałych pochodzenia organicznego, np. drewna, papieru, czy węgla oraz wywołanych przez tłuszcze i oleje jadalne, przez co wykorzystywane są w kuchniach i lokalach gastronomicznych.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu.