W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 65,00 zł - 363,00 zł

Gaśnice

Aktywne filtry

Gaśnica proszkowa 6kg GP-6x ABC

Łatwa w obsłudze Gaśnica proszkowa 6kg GP-6x ABC przeznaczona do zabezpieczenia obiektów użyteczności publicznej. Możliwość wielokrotnego napełniania.

Cena 157,44 zł

Gaśnica proszkowa 12kg GP-12x ABC/E

Łatwa w obsłudze Gaśnica proszkowa 12kg GP-12x ABC/E mieści aż 12 kg środka gaśniczego. Jest to ilość pozwalająca na szybkie i skuteczne stłumienie pożaru.

Cena 348,09 zł

Koc gaśniczy

Koc gaśniczy służy do mechanicznego odcięcia dopływu powietrza do płonących materiałów. Prezentowany sprzęt gaśniczy wykonano z wytrzymałego włókna szklanego.

Cena 65,19 zł

Gaśnica pianowa "kuchenna" 2kg GWG-2x ABF

Gaśnica pianowa "kuchenna" 2kg GWG-2x ABF, do zabezpieczania pomieszczeń, w których występuje ryzyko zapalenia olejów i tłuszczów jadalnych np. w gastronomii.

Cena 182,04 zł

Urządzenie gaśnicze 2kg GSE-2x

Urządzenie nie pozostawia śladów użycia środka gaśniczego. Można nim gasić urządzenia elektryczne pod napięciem 1000 V przy zachowaniu bezpiecznej odległości 1 metra.

Cena 245,00 zł

Gaśnica wodna - mgłowa 6l GWM-6x AF

Doskonale nadaje się do gaszenia pożarów olejów i tłuszczy jadalnych, płonącej na ludziach odzieży, ważnych dokumentów i urządzeń.

Cena 356,70 zł

Gaśnica pianowa 6kg GPN–6z AB

Gaśnica to oczywiście przenośne urządzenie służące do gaszenia pożarów. Każda gaśnica posiada odpowiednie oznakowanie do jakiego typu pożaru można ją użyć. Stanowi konieczne zabezpieczenie przeciwpożarowe pojazdów oraz budynków. Doskonale sprawdza się przy pożarach, które jeszcze nie zdołały się rozwinąć.

Cena 282,90 zł

Gaśnica śniegowa 5kg GS-5x

Gaśnica śniegowa 5kg GS-5x może być wykorzystywana do ugaszenia pożaru w przestrzeni, gdzie znajduje się mienie wrażliwe na pył oraz inne zabrudzenia.

Cena 362,85 zł

Gaśnica proszkowa 2kg GP2x ABC

Gaśnica proszkowa 2kg GP2x do gaszenia pożarów z grupy A, B, i C przeznaczona w szczególności do ochrony przeciwpożarowej samochodów ciężarowych i dostawczych.

Cena 78,72 zł

Gaśnica proszkowa 4kg GP-4x ABC

Łatwa w obsłudze i szybka w działaniu Gaśnica proszkowa 4kg GP-4x ABC to niezastąpiony element ochrony przeciwpożarowej w np. obiektach użyteczności publicznej.

Cena 143,91 zł

Gaśnica proszkowa 9kg GP-9x ABC/E

Gaśnica to oczywiście przenośne urządzenie służące do gaszenia pożarów. Każda gaśnica posiada odpowiednie oznakowanie do jakiego typu pożaru można ją użyć. 

Cena 239,85 zł

Gaśnica proszkowa 4 kg GP-4x ABC BOXMET

Gaśnica proszkowa 4 kg GP-4x ABC BOXMET przeznaczona głównie do gaszenia pożarów powstałych w warsztatach, halach produkcyjnych, zakładach energetycznych.

Cena 147,60 zł

Gaśnica proszkowa 6kg GP-6x ABC BOXMET

Środek gaśniczy zastosowany w Gaśnicy proszkowej 6kg GP-6x ABC BOXMET posiada świadectwo dopuszczenia CNBOP. Duży zakres temperatur stosowania od -30°C do +60°C

Cena 161,13 zł

Gaśnice

Oferujemy szeroki katalog wysokiej klasy gaśnic strażackich, dostępnych w atrakcyjnych cenach. Umieszczenie odpowiednio dobranej gaśnicy w pomieszczeniu, zwiększy prawdopodobieństwo samodzielnego ugaszenia niewielkiego ognia oraz uniknięcia szkód związanych z jego rozproszeniem.

Rodzaje gaśnic

Gaśnice strażackie różnią się ze względu na ich przeznaczenie. Dysponujemy gaśnicami proszkowymi, pianowymi, śniegowymi i wodnymi. Odpowiednio dobrany sprzęt strażacki zmniejszy możliwość rozprzestrzenienia się pożaru.

Gaśnice proszkowe

W ofercie sklepu znajdziesz gaśnice proszkowe o pojemnościach od 2 do 12 kg. Umożliwiają m.in. gaszenie pożarów urządzeń elektrycznych znajdujących się pod napięciem, w związku z czym często wybierane są do pomieszczeń biurowych.

Gaśnice pianowe

Gaśnice pianowe przeznaczone są przede wszystkim do zwalczania pożarów cieczy oraz ciał stałych. Posiadamy gaśnice strażackie tego typu o pojemności 2 kg, 6 kg oraz 9 kg.

Gaśnice śniegowe

Przeznaczone są do gaszenia pożarów typu B - cieczy (m.in. alkohol czy benzyny) i materiałów stałych oraz typu C, czyli gazów. Posiadamy w ofercie gaśnice śniegowe o pojemności 2kg i 5kg. Nazwę zawdzięcza czynnikowi gaśniczemu jakim jest dwutlenek węgla CO2 czyli gaz obojętny. Ten po uruchomieniu gaśnicy opuszcza ją zmieniając się w suchy lód o temperaturze -78°C, substancję przypominającą swym wyglądem śnieg.

Gaśnice wodne mgłowe

Skuteczne przy pożarach ciał stałych pochodzenia organicznego, np. drewna, papieru, czy węgla oraz wywołanych przez tłuszcze i oleje jadalne, przez co wykorzystywane są w kuchniach i lokalach gastronomicznych. Gaśnice wodno-mgłowe charakteryzują się zastosowaniem nowoczesnej technologii rozpraszania wody na niewielkie drobiny tworzące mgiełkę wodną. W tej mgle środkiem gaśniczym jest zdemineralizowana woda wyrzucana za pomocą sprężonego gazu. Z tego powodu gaśnice wodno-mgłowe są ekologicznym środkiem gaszenia pożaru.


Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć