W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 4 874,00 zł - 7 137,00 zł

Syreny alarmowe

Aktywne filtry

Syrena strażacka HSS 513/6

Syrena strażacka HSS 513/6 to kompletny zestaw na który składają się centrala sterująca z zasilaczem, 6 głośników z przewodami oraz akumulator podtrzymujący.

Cena 4 874,49 zł

Syrena ostrzegawcza HSS 513/6

Syrena ostrzegawcza HSS 513/6 wykorzystywana głównie przez Strażaków Ochotników do pozyskania dźwiękowej informacji o zagrożeniu i konieczności pojęcia akcji.

Cena 4 874,49 zł

Syrena ostrzegawcza HSS 513/12

Syrena ostrzegawcza HSS 513/12 z narastającą modulacją dźwięku. Prezentowany model posiada dwanaście głośników, zasięg w terenie otwartym wynosi ok. 1500m.

Cena 7 136,21 zł

Strażackie syreny alarmowe

Syreny ostrzegawcze dla straży pożarnej pełnią niezwykle istotną funkcję, szczególnie w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej. Modulowany sygnał dźwiękowy informuje strażaków o niebezpiecznym wydarzeniu oraz konieczności wyjazdu na akcję ratowniczą. To akustyczne urządzenie może występować w wersji stacjonarnej w remizach, a także w wersji przewoźnej, mocowanej na wozach strażackich.

Syreny ostrzegawcze dla straży pożarnej

Strażackie syreny alarmowe można klasyfikować ze względu na typ – SAD oraz HSS. Syreny starszego typu SAD są wyposażone w silniki trójfazowe asynchroniczne, z kolei działanie syreny elektronicznej HSS jest zasilane przez akumulator. Obecnie HSS jest coraz częściej wybierany, ze względu na łatwiejszą i szybszą obsługę, dzięki czemu zawiadomienie strażaków o konieczności wyjazdu jest znacznie sprawniejsze. Sam zasięg dźwięku syreny zależy od wielu czynników, m.in. od ukształtowania terenu, mocy głośników czy stopnia zabudowy obszaru znajdującego się w pobliżu. Sprzęt należy dobrać tak by nasza syrena strażacka słyszana była z dużej odległości i zwracała uwagę.

Strażackie syreny alarmowe – szeroka oferta

W naszym asortymencie znajdują się syreny ostrzegawcze dla straży pożarnej wyposażone przede wszystkim w sygnał obrony cywilnej z narastającą modulacją dźwięku, a także w mikrofon. Stacjonarne syreny alarmowe można zamontować w remizach, różnego rodzaju halach fabrycznych czy magazynach. Produkty te składają się z centrali sterującej, która powinna znajdować się wewnątrz budynku, oraz głośników charakteryzujących się wysoką odpornością na każde warunki atmosferyczne.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć