Filtrowanie

Kategorie

Ubrania specjalne

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Specjalne ubrania strażackie z Nomexu

W naszej ofercie ubrań specjalnych znajdziecie modele najczęściej wykorzystywane w Polsce i posiadające certyfikat CNBOP (Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej). Przy wyborze ubrania specjalnego należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonany, ponieważ obecnie ubrania produkuje się z kilku różnych materiałów z wykorzystaniem różnych technologii, oraz na jakość wykonania krojów i połączeń co znacznie wpływa na komfort pracy w ciężkich warunkach. Jeśli potrzebujecie innych ubrań, jesteśmy w stanie je dla Was sprowadzić.

Nomex strażacki – wytrzymałe i wygodne

Materiał, który podoła ekstremalnym warunkom pracy strażaka, jest podstawą w kwestii produkcji strojów. Jednym z najczęściej wybieranych strojów strażackich są te wykonane z Nomexu – polimeru, którego włókna wykazują dużą odporność na zniszczenia mechaniczne, jak i termiczne.

Profesjonalny Nomex strażacki

W pożarniczym sklepie Strefa998.pl znajdziesz profesjonalne ubrania strażackie z Nomexu, w które zaopatrują się zarówno jednostki OSP, jak i PSP. Wysoki komfort użytkowania i solidność wykonania tym charakteryzuje się asortyment naszego sklepu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć