W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 147,00 zł - 162,00 zł

Polary

Aktywne filtry

Polar DeLux 450 - czarny

Polar DeLux 450 dzięki wysokiej gramaturze materiału  jest wyjątkowo trwały. Na kieszeniach naszyte rzepy przygotowane pod dystynkcje, miejscownik oraz emblemat.

Cena 147,11 zł

Polar DeLux 500 - czarny

Polar antypilingowy (nie mechaci się) o gramaturze 500g ( jeden z najgrubszych i najtrwalszych polarów na rynku)

W związku z bardzo dużą ilością zamówień termin realizacji 14-21dni

Cena 154,00 zł

Polar DeLux 450 Czerwony

Naszywki, emblematy na rzep nie są w cenie polaru.


W związku z bardzo dużą ilością zamówień termin realizacji 14-21dni

Cena 154,00 zł

Polar DeLux 500 - czerwony

Polar antypeelingowy ) o gramaturze 500g jeden z najgrubszych i najtrwalszych polarów na rynku z wzmocnieniami na ramionach, aby zapobiec zniszczeniu. 

Cena 161,13 zł

Polar odblaskowy 360

Polary odblaskowe 360 wykonane zostały z solidnej tkaniny dodatkowo wzmocnionej na rękawach i ramionach. Na plecach napis "STRAŻ" lub "FIRE BRIGADE POLAND".

Cena 147,11 zł

Polar strażacki

W tej kategorii zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą polarów strażackich. Wysoka jakość materiałów i staranność wykonania – to niezaprzeczalne atuty naszych produktów.

Wygodny i wytrzymały polar strażacki

Polary, które możesz znaleźć w naszej ofercie, wyróżniają się właściwością antypilingową. Co w praktyce oznacza, że nie będą się mechacić. Są wśród nich polary, których gramatura, która wynosi 500 gram. To jedna z najwyższych grubości dostępnych na rynku. Część z nich została wzmocniona w obszarze barków oraz rękawów.

Nasze polary wyróżniają się niezwykłą wygodą w noszeniu. Zapewniają swoim właścicielom ciepło, także dzięki podwyższonej stójce, która chroni części szyi i karku.

Polar strażacki z indywidualnym haftem

Zapewniamy szeroką ofertę polarów strażackich. W ramach zindywidualizowanej oferty możemy wykonać haft napisu zarówno na części tylnej, jak i przedniej. Haft może być wykonany w dwóch kolorach. Jeśli chcesz, możemy także wyhaftować logo jednostki lub flagę na ramionach. W ten sposób otrzymasz produkt, który będzie odpowiadał na Twoje potrzeby.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć