W przypadku pilnej dostawy, prosimy o kontakt.

Filtry

Cena

Cena

  • 400,00 zł - 715,00 zł

Wytwornice dymu

Aktywne filtry

Generator piany lekkiej

Generator piany lekkiej to sprzęt lekki o zwartej konstrukcji służący do wytwarzania piany lekkiej za pomocą syntetycznych środków pianotwórczych o stężeniu 3%. Wykonana ze stopów aluminium, stali nierdzewnej i mosiądzu. Generator piany lekkiej został zaprojektowany tak, aby przy jak najmniejszych rozmiarach i wadze własnej wytwarzać jak najwięcej piany. Odmienność od typowych rozwiązań polega na zastosowaniu supermocnej siatki nylonowej wytwarzającej pianę. Na siatkę natryskiwany jest pod ciśnieniem roztwór wody i środka pianotwórczego z dysz umiejscowionych na ramionach wirującej głowicy. Głowica wiruje dzięki sile odrzutu wydostającej się mieszanki. Generator piany lekkiej posiada świadectwo CNBOP. Sprzęt ten jest stabilny i łatwy do przenoszenia – prosta i skuteczna rękojeść. Generator piany lekkiej wyróżnia się prostotą konstrukcji i minimalizuje ryzyko wystąpienia jakiejkolwiek awarii praktycznie do zera. Generator pian lekkiej jest idealny do stosowania w obiektach nadających się do całkowitego wypełnienia pianą takich jak magazyny, maszynownie, hale z urządzeniami technologicznymi, kanały z przewodami elektrycznymi, zakłady chemiczne oraz kopalnie.

Wytwornica pianowa

Podczas niektórych wypadków konieczne jest użycie piany gaśniczej. By zrobić to w sposób umiejętny i precyzyjny, strażacy muszą korzystać z urządzeń wysokiej jakości, a więc wytwornic o odpowiedniej specyfikacji technicznej. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl spotkasz się z szeroką ofertą wytwornic pianowych produkowanych według najnowszych technologii. Wytwornica pianowa wkracza do akcji wszędzie tam, gdzie użycie wody byłoby bezskuteczne. W naszym asortymencie spotkasz się z ofertą wytwornic pianowych, które są przeznaczone do podawania piany średniej, a po przełączeniu dźwigni, także do emisji piany ciężkiej. Piana gaśnicza jest wykorzystywana do gaszenia pożarów ciał stałych, a także cieczy, na które nie działa podanie wody. Dzięki niej możemy gasić pożary cieczy palnych takich jak różnego rodzaju paliwa, alkohole czy rozpuszczalniki. Jednak najpierw trzeba ją wytworzyć w specjalnych wytwornicach pianowych. W sklepie Strefa998.pl przygotowaliśmy interesującą ofertę tego rodzaju urządzeń od najlepszych producentów. Ponadto wytwornica pianowa dostępna w ofercie naszego sklepu jest zgodna z wymogami KSRG.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć