Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Węże strażackie

na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 41 elementów

Węże strażackie

Węże są jednym z podstawowych elementów armatury strażackiej. Dzięki nim podawanie wody, a także roztworów środka pianotwórczego jest o wiele bardziej precyzyjne i efektywne. Żeby bez zarzutu wywiązywały się ze swojego zadania, powinny być wykonane z solidnego materiału, wykazującego wysoką tolerancję na zniszczenia mechaniczne. W sklepie Strefa998.pl spotkasz się z szerokim asortymentem wężów strażackich, który zaimponuje swoją jakością i skutecznością.

Węże strażackie ssawne i tłoczne

Węże strażackie ze względu na budowę dzielimy na dwie kategorie. Pierwszą z nich są węże ssawne. W odróżnieniu od tłocznych posiadają zainstalowany druciany oplot, który ma przeciwdziałać spłaszczeniu wody w czasie pobierania jej z otwartego zbiornika. Węże tłoczne są pozbawione drucianej konstrukcji, można je łatwiej zwijać. W sklepie Strefa998.pl znajdziesz węże do hydrantów, węże tłoczne, ssawne, a także węże do motopomp.

Profesjonalne węże strażackie

W naszej ofercie znajdziesz węże strażackie wykonane z jedwabiu poliestrowego, który jest uważany za jeden z najbardziej solidnych i wytrzymałych surowców. Dzięki nim Twoja jednostka będzie odpowiednio zabezpieczona i zyska armaturę zdolną do wyrównanej walki z ogniem.