Kategorie

Detektory jednogazowe

  • Jednogazowy detektor ALTAIR to świetne urządzenie do wykrywania gazów niebezpiecznych, doskonale sprawdza się również w roli osobistego czujnika np. tlenku węgla. 

    Wyświetl Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Detektor jednogazowy

Miejsca, w których strażacy muszą podejmować działanie, są często niebezpieczne ze względu na poziom stężenia gazów. Dwutlenek węgla, siarkowodór, a nawet tlen w nadprogramowych ilościach mogą doprowadzić do przykrych konsekwencji. By im zapobiegać, wykorzystuje się detektory jednogazowe. Dzięki nim jakość powietrza może być dokładnie kontrolowana. W sklepie Strefa998 znajdziesz szereg profesjonalnych urządzeń.

Detektor jednogazowy – precyzyjny czujnik gazu

W odróżnieniu od detektorów wielogazowych te jednogazowe przeznaczone są do badania stężenia jednego określonego gazu (w jednym urządzeniu). Doskonale sprawdzą się jako osobisty czujnik w miejscach, które narażone są na przekroczenie dopuszczalnych stężeń konkretnych gazów np. metan, lub po prostu w miejscach, w których może dojść do sytuacji niedoboru tlenu w powietrzu (kanały, studnie itd.). Solidne wykonanie obudowy sprawia, że może być wykorzystywany w trudnych warunkach.

Detektory jednogazowe – gwarancja właściwego pomiaru

W naszym asortymencie posiadamy detektory jednogazowe, które pomogą wykryć obecność między innymi CO, H2S czy O2. Ergonomiczne detektory o lekkiej konstrukcji sprawdzą się nie tylko w dziedzinie pożarnictwa, ale także w różnych gałęziach przemysłu takich jak przemysł chemiczny, samochodowy, wydobywczy czy metalurgiczny.