Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Zestawy OSP R1 / R0

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Zestaw OSP R1

Prezentowane zestawy OSP R1 są dedykowane specjalnie dla Ochotniczej Straży Pożarnej. Dzięki niemu strażacy mogą udzielić osobom poszkodowanym odpowiedniej pomocy, uratować zdrowie i życie. Każda jednostka powinna być w posiadaniu właściwie wyekwipowanego zestawu. Dzięki ofercie sklepu Strefa998.pl zyskasz kompletne wyposażenie medyczne.

Zestaw OSP R1 – zestaw ratownictwa medycznego

Zestaw OSP R1 to zbiór elementów pierwszej potrzeby. Dzięki nim będziesz w stanie szybko i skutecznie zareagować w przypadkach zagrożenia życia lub zdrowia. Nasze zestawy składają się z elementów, które pomogą Ci opatrzyć rany i zatamować krwawienie, zapewnić ochronę termiczną, zająć się poparzeniami, zabezpieczyć drożność dróg oddechowych, a także unieruchomić kończyny, w przypadku których zachodzi podejrzenie złamania lub zwichnięcia.

Profesjonalny zestaw OSP R1

W asortymencie sklepu pożarniczego Strefa998.pl znajdziesz zarówno zestaw podstawowy, jak i rozszerzony. W każdym z nich znalazły się profesjonalne komponenty. Mamy także ofertę skierowaną do kierowców – podręczną apteczkę, którą będzie można przechowywać w aucie.