W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 195,00 zł - 1 430,00 zł

Zestawy OSP R1 / R0

Aktywne filtry

Torba OSP R0 - zestaw rozszerzony

Zestaw ratownictwa medycznego R0 w wersji rozszerzonej to doskonale wyposażona torba, dostosowana do potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych.

Cena 874,80 zł

Apteczka samochodowa - AS-R

Rozszerzona Apteczka samochodowa - AS-R poza standardowym wyposażeniem apteczek zawiera m.in. kołnierz ortopedyczny czy młotek do szyb wraz z nożem do pasów.

Cena 195,00 zł

Torba OSP R0 - zestaw podstawowy

Torba OSP R0 zestaw podstawowy to funkcyjna torba z łatwo dostępną komorą i dodatkowymi przegrodami. Zawartość Torby OSP R0 umożliwi udzielenie pierwszej pomocy

Cena 650,00 zł

Zestaw ratowniczy OSP R1 w torbie

Zestaw ratownictwa medycznego OSP R1 przeznaczony jest dla Ochotniczych Straży Pożarnych nie włączonych do KSRG. Zestaw zapewnia udzielanie poszkodowanym na miejscu zdarzenia pierwszej pomocy medycznej przez wyszkolonych strażaków.

Cena 1 430,00 zł

Zestaw OSP R1

Prezentowane zestawy OSP R1 są dedykowane specjalnie dla Ochotniczej Straży Pożarnej. Dzięki niemu strażacy mogą udzielić osobom poszkodowanym odpowiedniej pomocy, uratować zdrowie i życie. Każda jednostka powinna być w posiadaniu właściwie wyekwipowanego zestawu. Dzięki ofercie sklepu Strefa998.pl zyskasz kompletne wyposażenie medyczne.

Zestaw OSP R1 – zestaw ratownictwa medycznego

Zestaw OSP R1 to zbiór elementów pierwszej potrzeby. Dzięki nim będziesz w stanie szybko i skutecznie zareagować w przypadkach zagrożenia życia lub zdrowia. Nasze zestawy składają się z elementów, które pomogą Ci opatrzyć rany i zatamować krwawienie, zapewnić ochronę termiczną, zająć się poparzeniami, zabezpieczyć drożność dróg oddechowych, a także unieruchomić kończyny, w przypadku których zachodzi podejrzenie złamania lub zwichnięcia.

Profesjonalny zestaw OSP R1

W asortymencie sklepu pożarniczego Strefa998.pl znajdziesz zarówno zestaw podstawowy, jak i rozszerzony. W każdym z nich znalazły się profesjonalne komponenty. Mamy także ofertę skierowaną do kierowców – podręczną apteczkę, którą będzie można przechowywać w aucie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć