Filtry

Cena

Cena

  • 229,00 zł - 1 467,00 zł

Zestawy OSP R1 / R0

Aktywne filtry

Torba OSP R0 - zestaw rozszerzony

Zestaw ratownictwa medycznego R0 w wersji rozszerzonej to doskonale wyposażona torba, dostosowana do potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych.

Cena 875,00 zł

Torba OSP R0 - zestaw podstawowy

Torba OSP R0 zestaw podstawowy to funkcyjna torba z łatwo dostępną komorą i dodatkowymi przegrodami. Zawartość Torby OSP R0 umożliwi udzielenie pierwszej pomocy

Cena 777,00 zł

Zestaw ratowniczy OSP R1 w torbie

Zestaw ratownictwa medycznego OSP R1 przeznaczony dla OSP nie włączonych do KSRG. Pozwala na udzielanie pierwszej pomocy medycznej przez wyszkolonych strażaków.

Cena 1 467,00 zł

Apteczka samochodowa - AS-R

Rozszerzona Apteczka samochodowa - AS-R poza standardowym wyposażeniem apteczek zawiera m.in. kołnierz ortopedyczny czy młotek do szyb wraz z nożem do pasów.

Cena 229,00 zł

Zestaw OSP R1

Prezentowane zestawy OSP R1 są dedykowane specjalnie dla Ochotniczej Straży Pożarnej. Dzięki niemu strażacy mogą udzielić osobom poszkodowanym odpowiedniej pomocy, uratować zdrowie i życie. Każda jednostka powinna być w posiadaniu właściwie wyekwipowanego zestawu. Dzięki ofercie sklepu Strefa998.pl zyskasz kompletne wyposażenie medyczne.

Zestaw OSP R1 – zestaw ratownictwa medycznego

Zestaw OSP R1 to zbiór elementów pierwszej potrzeby. Dzięki nim będziesz w stanie szybko i skutecznie zareagować w przypadkach zagrożenia życia lub zdrowia. Nasze zestawy składają się z elementów, które pomogą Ci opatrzyć rany i zatamować krwawienie, zapewnić ochronę termiczną, zająć się poparzeniami, zabezpieczyć drożność dróg oddechowych, a także unieruchomić kończyny, w przypadku których zachodzi podejrzenie złamania lub zwichnięcia.

Profesjonalny zestaw OSP R1

W asortymencie sklepu pożarniczego Strefa998.pl znajdziesz zarówno zestaw podstawowy, jak i rozszerzony. W każdym z nich znalazły się profesjonalne komponenty. Mamy także ofertę skierowaną do kierowców – podręczną apteczkę, którą będzie można przechowywać w aucie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?