Filtry

Cena

Cena

  • 179,00 zł - 283,00 zł

Pianowe

Aktywne filtry

Gaśnica pianowa "kuchenna" 2kg GWG-2x ABF

Gaśnica pianowa "kuchenna" 2kg GWG-2x ABF, do zabezpieczania pomieszczeń, w których występuje ryzyko zapalenia olejów i tłuszczów jadalnych np. w gastronomii.

Cena 179,00 zł

Gaśnica pianowa 6kg GPN–6z AB

Gaśnica to oczywiście przenośne urządzenie służące do gaszenia pożarów. Każda gaśnica posiada odpowiednie oznakowanie do jakiego typu pożaru można ją użyć. Stanowi konieczne zabezpieczenie przeciwpożarowe pojazdów oraz budynków. Doskonale sprawdza się przy pożarach, które jeszcze nie zdołały się rozwinąć.

Cena 282,90 zł

Gaśnice pianowe

Gaśnice pianowe charakteryzują się wysokim stopniem skuteczności przy gaszeniu materiałów typu A (ciała stałe pochodzenia organicznego, np. drewno czy tkaniny) i B (ciecze, np. produkty naftowe i ich pochodnie, rozpuszczalniki czy farby). Piana jako czynnik gaśniczy ma dużą zdolność do ograniczania rozprzestrzeniania się ognia, dzięki możliwości pokrycia pianą dużego obszaru i odcięcia dopływu tlenu. Gaśnice pianowe mogą być używane do pożarów  z grupy F (tłuszczów i olejów jadalnych). W przypadku urządzeń wyposażonych w dyszę kropelkowa oraz zwierających stosowną informację na etykiecie dopuszcza się również gaszenie urządzeń znajdujących się pod napięciem do 1 kV. Ze względu na specyfikę gaśnice pianowe mogą być z powodzeniem używane dla zabezpieczania obiektów użyteczności publicznej, pomieszczeń biurowych, w zakładach produkcyjnych, również w wyrobiskach górniczych, w szkołach, magazynach cieczy palnych, portach lotniczych. W porównaniu z gaśnicami proszkowymi gaśnice pianowe są bardziej ekologiczne, a czyszczenie pomieszczeń po użyciu środka gaśniczego jest znacznie łatwiejsze.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?