Smoki - 75

Aktywne filtry

Smok do pompy szlamowej SPS-75-0

Prezentujemy Smoki ssawne do pompy szlamowej SPS-75-0. Armatura wykonana ze stali / aluminium z antykorozyjną powłoką proszkową. Smok prosty, nasada 75.

Cena 637,00 zł

Smok do pompy szlamowej SPS-75-45

Smok ssawny do pompy szlamowej SPS-75-45.  Regulacja wysokości lustra wody w zakresie 60mm - 10mm, skok co 10mm. Wydajność 1200 l/min, waga 5,5 kg.

Cena 637,00 zł

Smok do pompy szlamowej SPS-75-90

Smok do pompy szlamowej SPS-75-90. Smok wykonany zestali / aluminium z powłoką proszkową. Skuteczny przy zanieczyszczeniach o średnicy nie większej niż 5mm.

Cena 637,00 zł

Smoki - 75

W celu wykorzystania zgromadzonej w zbiorniku  wody do celów gaśniczych nie wystarczy pompa i wąż pożarniczy. Aby osiągnąć pożądany efekt należy użyć również inne elementy wyposażenia takie jak m.in. smoki ssawne kończące linię ssawną.  Dzięki smokom ssawnym możliwym będzie wypompowanie wody (również z zanieczyszczonych zbiorników) w sposób bezpieczny dla węży i pomp a to dzięki siatce zabezpieczającej uniemożliwiającej przedostania się do wnętrza zanieczyszczeń o średnicy większej od oczek siatki. Smoki ssawne różnią się budową (smoki proste i skośne) oraz średnicą nasady.

Armatura odporna na korozję

Oferowane w naszym sklepie smoki ssawne wykonane są ze stali/aluminium powleczonego powłoką proszkową co powoduje, że smoki są odporne na korozję. Środowisko wodne w jakim są wykorzystywane wymaga użycia tego typu materiałów. Konserwacja takiego urządzenia polega wyłącznie na przepłukaniu czystą wodą po zakończeniu pracy. W tej kategorii prezentujemy smoki do pom szlamowych z nasadą 75 proste i skośne.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?