W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Smoki - 75

Aktywne filtry

Smok do pompy szlamowej SPS-75-0

Prezentujemy Smoki ssawne do pompy szlamowej SPS-75-0. Armatura wykonana ze stali / aluminium z antykorozyjną powłoką proszkową. Smok prosty, nasada 75.

Cena 492,00 zł

Smok do pompy szlamowej SPS-75-45

Smok ssawny do pompy szlamowej SPS-75-45.  Regulacja wysokości lustra wody w zakresie 60mm - 10mm, skok co 10mm. Wydajność 1200 l/min, waga 5,5 kg.

Cena 537,51 zł

Smok do pompy szlamowej SPS-75-90

Smok do pompy szlamowej SPS-75-90. Smok wykonany zestali / aluminium z powłoką proszkową. Skuteczny przy zanieczyszczeniach o średnicy nie większej niż 5mm.

Cena 537,51 zł

Smok do Pompy Szlamowej SPSS 75

Prezentowany Smok do Pompy Szlamowej SPSS 75 jest dedykowany do wody czystej. Dzięki dużej powierzchni ssania będzie też efektywny przy lekkim zanieczyszczeniu.

Cena 418,20 zł

Smok ssawny SPS M 75-45

Oferujemy wykonane ze stali / aluminium, ocynkowane galwanicznie Smoki ssawne SPS M 75-45.  Nasada 75, kąt nachylenia 45°, waga 6,6 kg. Wydajność : 1200 l/min.

Cena 430,50 zł

Smoki - 75

W celu wykorzystania zgromadzonej w zbiorniku  wody do celów gaśniczych nie wystarczy pompa i wąż pożarniczy. Aby osiągnąć pożądany efekt należy użyć również inne elementy wyposażenia takie jak m.in. smoki ssawne kończące linię ssawną.  Dzięki smokom ssawnym możliwym będzie wypompowanie wody (również z zanieczyszczonych zbiorników) w sposób bezpieczny dla węży i pomp a to dzięki siatce zabezpieczającej uniemożliwiającej przedostania się do wnętrza zanieczyszczeń o średnicy większej od oczek siatki. Smoki ssawne różnią się budową (smoki proste i skośne) oraz średnicą nasady.

Armatura odporna na korozję

Oferowane w naszym sklepie smoki ssawne wykonane są ze stali/aluminium powleczonego powłoką proszkową co powoduje, że smoki są odporne na korozję. Środowisko wodne w jakim są wykorzystywane wymaga użycia tego typu materiałów. Konserwacja takiego urządzenia polega wyłącznie na przepłukaniu czystą wodą po zakończeniu pracy. W tej kategorii prezentujemy smoki do pom szlamowych z nasadą 75 proste i skośne.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć