Kategorie

Motopompy i pompy

na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 50 elementów

Pompy i motopompy pożarnicze

Motopompy i pompy strażackie pozwalają na usunięcie wody z terenów dotkniętych zalaniem czy powodzią, a więc z piwnic domów, garażów czy placów budowy. Szybka interwencja strażaków pozwoli zminimalizować straty i przywrócić poszkodowanym codzienny rytm pracy i dnia. W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl znajdziesz motopompy i pompy różnego rodzaju, ale zawsze tej samej jakości – najlepszej.

Pompy pożarnicze – mobilne i wydajne

Ze względu na dużą ilość różnego rodzaju produktów kategorię „pompy i motopompy” podzieliliśmy na kilka podkategorii. Dzięki temu uzyskaliśmy większą przejrzystość, która przekłada się na wyższy komfort zakupów. W obecnych czasach we wszelkiego rodzaju urządzenia do pompowania wody podczas pożaru czy działań związanych z powodzią i podtopieniami liczy się przede wszystkim mobilność i wydajność urządzeń. Dzięki tym właściwościom strażacy będą mogli zakończyć akcję z powodzeniem, a zalany teren znów będzie zdatny do użytkowania.

Pompy pożarnicze – różne rodzaje

W podkategoriach znajdziecie pompy strażackie zarówno do wody brudnej, jak i czystej, pompy szlamowe, motopompy pływające, turbopompy i wsysacze, pompy elektryczne oraz zestawy wysokociśnieniowe gotowe do montażu na aucie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy miłych zakupów. W razie wątpliwości zawsze służymy pomocą techniczną.