W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 37,00 zł - 60,00 zł

Koszulki

Aktywne filtry

Koszulka strażacka T-shirt (haft)

Bardzo popularna koszulka strażacka T-Shirt Ochotniczy Straży Pożarnych. Na klatce piersiowej logo ZOSP oraz  srebrny napis "STRAŻ" na plecach.

Cena 37,00 zł

Koszulka strażacka POLO

Koszulka strażacka POLO z krótkim rękawem dostępna w wersji dla  Ochotniczej Straży Pożarnej. Czas realizacji od 14 do 21 dni.

Cena 51,00 zł

Koszulka strażacka polo z logo ZOSP

Koszulka Polo dostępna w wersji dla Ochotniczy Straży Pożarnych powinna znajdować się w wyposażeniu osobistym strażaka.

Cena 51,00 zł

Koszulki strażackie

W Twojej jednostce brakuje profesjonalnych koszulek strażackich? W sklepie pożarniczym Strefa998.pl przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę koszulek, dzięki którym już z daleka każdy rozpozna Twoją profesję. Koszulki strażackie mogą zainteresować także wszystkich miłośników pożarniczego fachu. Dlatego przygotowaliśmy je w różnych rozmiarach. Także w rozmiarze dziecięcym i młodzieżowym.

Koszulki strażackie długi i krótki rękaw

W naszym sklepie są dostępne koszulki strażackie w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to koszulki na krótki rękaw, które okażą się niezbędnym wyposażeniem garderoby podczas plusowych temperatur. W czasie, gdy pogoda nas nie rozpieszcza, można sięgnąć po koszulki z długim rękawem, a także po koszulkę w fasonie polo.

Koszulki strażackie dla PSP i OSP

Zarówno koszulki z krótkim, jak i długim rękawem na życzenie klienta mogą zostać wzbogacone o dowolny haft. Odzież została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Do szeregu jej zalet dołącza fakt, że nie traci swojego koloru w czasie pranie, ani nie przebarwia od słońca. Prezentowane koszulki są chyba najczęściej spotykanym elementem ubioru strażaka.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć