Filtrowanie

Kategorie

Koszulki

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Koszulki strażackie

W Twojej jednostce brakuje profesjonalnych koszulek strażackich? W sklepie pożarniczym Strefa998.pl przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę koszulek, dzięki którym już z daleka każdy rozpozna Twoją profesję. Koszulki strażackie mogą zainteresować także wszystkich miłośników pożarniczego fachu. Dlatego przygotowaliśmy je w różnych rozmiarach. Także w rozmiarze dziecięcym i młodzieżowym.

Koszulki strażackie długi i krótki rękaw

W naszym sklepie są dostępne koszulki strażackie w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to koszulki na krótki rękaw, które okażą się niezbędnym wyposażeniem garderoby podczas plusowych temperatur. W czasie, gdy pogoda nas nie rozpieszcza, można sięgnąć po koszulki z długim rękawem, a także po koszulkę w fasonie polo.

Koszulki strażackie dla PSP i OSP

Zarówno koszulki z krótkim, jak i długim rękawem na życzenie klienta mogą zostać wzbogacone o dowolny haft. Odzież została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Do szeregu jej zalet dołącza fakt, że nie traci swojego koloru w czasie pranie, ani nie przebarwia od słońca. Prezentowane koszulki są chyba najczęściej spotykanym elementem ubioru strażaka.