Filtry

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 110,00 zł

Klucze

Aktywne filtry

Klucz do łączników K-2

Prezentujemy Klucze do łączników typu STORZ K-2 ułatwiające ich łączenie. Lekkie i wytrzymałe klucze niezastąpione podczas zawodów sportowo-pożarniczych.

Cena 34,00 zł

Klucz do hydrantów nadziemnych K-4

Klucz do hydrantu zewnętrznego, naziemnego to niezbędny sprzęt w celu otworzenia zaworu i pobierania wody do celów przeciwpożarowych.

Cena 34,00 zł

Klucz do nasady K-3

Oferujemy Klucze do nasady K-3 przeznaczone do łączników typu Storz. Klucze muszą znaleźć się w ekwipunku drużyny biorącej udział w rozgrywkach pożarniczych.

Cena 34,00 zł

Klucz do hydrantów podziemnych

Klucz do hydrantu zewnętrznego, podziemnego to niezbędny sprzęt w celu otworzenia zaworu i pobierania wody do celów przeciwpożarowych. 

Cena 110,00 zł

Klucz do łączników ABC DIN

Oferujemy Klucze do łączników ABC DIN (110 – 75 – 52) wykonane w całości ze stali. Klucze przeznaczone do łączników typu Storz, ułatwiają ich łączenie.

Cena 35,00 zł

Klucz do hydrantu nadziemnego (wielofunkcyjny)

Klucz do hydrantu nadziemnego – wielofunkcyjny, bo przystosowany do wszystkich typów hydrantów naziemnych stosowanych w Polsce. Zgodny z normą DIN 3223 – B.

Cena 97,00 zł

Klucz do hydrantu nadziemnego (mały)

Oferujemy małe Klucze do hydrantu nadziemnego wykorzystywane podczas działań ratowniczo gaśniczych. Produkt wykonany zgodnie z normą DIN 3223-A. Kolor czerwony.

Cena 73,00 zł

Klucz do pokryw studzienek

Komplet kluczy do pokryw studzienek. W komplecie dwa klucze wykonane z wytrzymałej stali galwanizowanej. Klucze spięte łańcuszkiem.

Cena 68,00 zł

Wielofunkcyjny klucz strażacki – narzędzie niezbędne dla każdej jednostki

Nie można zapominać również o kluczach wielofunkcyjnych. To jedno narzędzie, które łączy w sobie wiele funkcji. Wielofunkcyjne klucze strażackie są narzędziami wielozadaniowymi, które mogą służyć jako klucze do różnego rodzaju połączeń, śrub i nakrętek, a także jako dźwignie, przecinaki czy otwieracze. Te wszechstronne narzędzia są bardzo przydatne w wielu sytuacjach, zarówno podczas działań gaśniczych, jak i podczas innych operacji ratowniczych. Wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak stal, są one zaprojektowane do ciężkiej pracy w trudnych warunkach.

Klucz strażacki do Twoich potrzeb

Klucze strażackie dostępne w naszej ofercie to wysokiej jakości narzędzia, które spełniają wszystkie wymagania strażaków pod względem wydajności, wytrzymałości i niezawodności. Bez względu na to, czy potrzebujesz klucza do pracy w terenie, czy do konkurencji sportowych, mamy coś, co spełni twoje wymagania.

Klucze strażackie w strefa998.pl

Podsumowując, klucze są niezbędnym elementem wyposażenia każdej jednostki straży pożarnej, a ich odpowiedni dobór i utrzymanie w dobrym stanie mogą mieć kluczowe znaczenie dla skuteczności działań ratowniczych. W sklepie Strefa998.pl oferujemy szeroki wybór kluczy strażackich, które pomogą ci sprostać wszelkim wyzwaniom.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?