Filtry

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 110,00 zł

Klucze

Aktywne filtry

Klucz do łączników K-2

Prezentujemy Klucze do łączników typu STORZ K-2 ułatwiające ich łączenie. Lekkie i wytrzymałe klucze niezastąpione podczas zawodów sportowo-pożarniczych.

Cena 34,00 zł

Klucz do hydrantów nadziemnych K-4

Klucz do hydrantu zewnętrznego, naziemnego to niezbędny sprzęt w celu otworzenia zaworu i pobierania wody do celów przeciwpożarowych.

Cena 34,00 zł

Klucz do nasady K-3

Oferujemy Klucze do nasady K-3 przeznaczone do łączników typu Storz. Klucze muszą znaleźć się w ekwipunku drużyny biorącej udział w rozgrywkach pożarniczych.

Cena 34,00 zł

Klucz do hydrantów podziemnych

Klucz do hydrantu zewnętrznego, podziemnego to niezbędny sprzęt w celu otworzenia zaworu i pobierania wody do celów przeciwpożarowych. 

Cena 110,00 zł

Klucz do łączników ABC DIN

Oferujemy Klucze do łączników ABC DIN (110 – 75 – 52) wykonane w całości ze stali. Klucze przeznaczone do łączników typu Storz, ułatwiają ich łączenie.

Cena 35,00 zł

Klucz do hydrantu nadziemnego (wielofunkcyjny)

Klucz do hydrantu nadziemnego – wielofunkcyjny, bo przystosowany do wszystkich typów hydrantów naziemnych stosowanych w Polsce. Zgodny z normą DIN 3223 – B.

Cena 97,00 zł

Klucz do hydrantu nadziemnego (mały)

Oferujemy małe Klucze do hydrantu nadziemnego wykorzystywane podczas działań ratowniczo gaśniczych. Produkt wykonany zgodnie z normą DIN 3223-A. Kolor czerwony.

Cena 73,00 zł

Klucze

Klucze są kolejny elementem wyposażenia jednostki pożarniczej, dzięki któremu akcja gaśnicza może przebiec sprawnie i przynieść oczekiwany skutek w postaci uratowania dobytku a nawet życia ludzkiego. Niezależnie od tego czy potrzebujemy klucza do łączników i nasad typu STORZ, które są standardowymi złączami węży i armatury strażackiej czy klucza do hydrantu podziemnego i nadziemnego – sklep Strefa998.pl jest miejscem, gdzie można zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia.

Klucze do pracy i na zawody

Lekkie klucze do łączników sprawdzą się również podczas zawodów sportowo-pożarniczych. Przy ich użyciu zamykanie i otwieranie złączników w systemie STORZ nie będzie stanowiło problemu. W naszej ofercie znajdują się również doskonałe ważące niecały kilogram klucze do hydrantów nadziemnych K-4 oraz klucze do hydrantów podziemnych - umożliwiające otwieranie zaworu w celu pobrania wody. Wartym polecenia jest wielofunkcyjny, stalowy klucz do hydratu nadziemnego DIN 3223-B pasujący do wszystkich typów hydrantów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?