Filtry

Cena

Cena

  • 107,00 zł - 1 325,00 zł

Kamizelki asekuracyjne KSRG

Aktywne filtry

Kamizelka X-TREME

Regulowana w pasie i ramionach Kamizelka ratownicza X-TREME posiada liczne kieszenie na niezbędne podczas prowadzenia akcji ratowniczej narzędzia i akcesoria.

Cena 1 325,00 zł

Sygnalizator świetlny do kamizelek

Wodoodporny sygnalizator świetlny do kamizelek wykorzystywanych w ratownictwie wodnym, wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Cena 107,00 zł

Kamizelki asekuracyjne KSRG

Kamizelki asekuracyjne KSRG są przeznaczone dla strażaków biorących udział w akcjach ratowniczych i mogą być wyposażone w sygnalizator świetlny. Są produkowane w dwóch formach: jako nakładane przez głowę „poncho” lub zapinane na klatce piersiowej „kamizelki”. W obydwu przypadkach nie mają wypornościowego kołnierza i to je różni od klasycznych kamizelek ratunkowych Kamizelka asekuracyjna ułatwia prowadzenie akcji ratowniczych, zapewniając bezpieczeństwo ratownikowi niosącemu pomoc osobie poszkodowanej lub poszukiwanej. Zapewnia widoczność kamizelki nawet w nocy, dzięki czemu osoba poszkodowana może widzieć z dala nadchodzącą pomoc ratunkową. Liczne dodatki w konstrukcji kamizelek pozwalają na asekurację ratownika, zapewniając mu bezpieczeństwo a jednocześnie zapewniają sporo miejsca w kieszeniach do przechowywania różnych przydatnych przedmiotów typu latarka czy telefon wodoodporny. Dedykowana jest użytkownikom potrafiącym pływać, nie są środkiem ratunkowym. Wnętrze kieszenie wyposażone są w dodatkowe zaczepy, pozwalające na zabezpieczenie przed utratą przedmiotów znajdujących się we wnętrzu kieszeni podczas ruchu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?