Filtry

Cena

Cena

  • 110,00 zł - 1 325,00 zł

Kamizelki asekuracyjne KSRG

Aktywne filtry

Kamizelka X-TREME

Regulowana w pasie i ramionach Kamizelka ratownicza X-TREME posiada liczne kieszenie na niezbędne podczas prowadzenia akcji ratowniczej narzędzia i akcesoria.

Cena 1 325,00 zł

Sygnalizator świetlny do kamizelek

Wodoodporny sygnalizator świetlny do kamizelek wykorzystywanych w ratownictwie wodnym, wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Cena 111,00 zł

Kamizelki asekuracyjne KSRG

Kamizelki asekuracyjne KSRG są przeznaczone dla strażaków biorących udział w akcjach ratowniczych. Kamizelka asekuracyjna ułatwia prowadzenie akcji ratowniczych, zapewniając bezpieczeństwo ratownikowi niosącemu pomoc osobie poszkodowanej lub poszukiwanej. Liczne dodatki w konstrukcji kamizelek pozwalają na asekurację ratownika zapewniając mu bezpieczeństwo a jednocześnie oferuję sporo miejsca w kieszeniach do przechowywania akcesoriów typu latarka czy wodoodporny telefon. 

Kamizelka ratunkowa czy asekuracyjna - co wybrać?

Kamizelki asekuracyjne są produkowane w dwóch formach: jako nakładane przez głowę „poncho” lub zapinane na klatce piersiowej „kamizelki”. W obydwu przypadkach nie mają wypornościowego kołnierza i to je różni od klasycznych kamizelek ratunkowych. Kamizelki asekuracyjne dedykowane są użytkownikom potrafiącym pływać - nie są środkiem ratunkowym. Spośród licznych dostępnych na rynku modeli kamizelek asekuracyjnych polecamy Kamizelki X-TREME posiadające wypełnienie nienasiąkliwą pianką PVC o zamkniętych komórkach. Ten model kamizelki posiada dużo przestrzeni i dodatkowych kieszeni na drobiazgi i sprzęt (np. radiotelefon). Godnym uwagi modelem jest też Kamizelka asekuracyjna RATOWNIK III KSP 70N 2014 z bogatym wyposażeniem seryjnym takim jak np. rzutka trapezowa, uchwyt do zegarka/stopera wodoodpornego oraz nóż demo. Z dostępnych kamizelek ratunkowych PSP możemy zarekomendować KAMIZELKĘ RATUNKOWĄ STANDARDOWĄ STRAŻposiadającą kołnierz zabezpieczający głowę i wyposażoną w gwizdek ratowniczy. 

Sygnalizator świetlny do kamizelek ratunkowych 

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych kamizelek dla służb ratowniczych z sygnalizatorem świetlnym. Kamizelka asekuracyjna KSRG I 80N posiada uprząż z sygnalizatorem świetlnym i specjalną konstrukcja o zwiększonym wyporze 80N. Została przygotowana według standardu KSRG i zaaprobowana przez CNBOP. W naszym sklepie pożarniczym możecie Państwo zakupić również Sygnalizatory świetlne do kamizelek lub pasów ratunkowych wykonane z wodoodpornego tworzywa sztucznego i posiadając atest SOLAS. Sygnalizatory mają niewielkie rozmiary i lekką kompaktową konstrukcję. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?