Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Sprzęt do działań na lodzie

Sanie lodowe (deska)

Sanie do ratownictwa lodowego (zwane również ”deską lodową”) są pływającym, nowoczesnym urządzeniem ratowniczym. Konstrukcja opracowana została przy współpracy z grupami ratownictwa technicznego Państwowej Straży Pożarnej.

Cena 8 175,00 zł

Sanie lodowe M1

Wyposażenie sań: Wiosło lodowe składane, bosak teleskopowy, rzutka ratownicza, kolce lodowe, pasy asekuracyjne. Waga wynosi ok. 35 kg.

Cena 8 175,00 zł

Trap ratowniczy

Dzięki łatwemu do złożenia Trapowi ratowniczemu przechodzenie po wodzie, bagnach oraz lodzie nie będzie stanowiło problemu. Dostępny w długościach 6, 10 i 15m.

Cena 21 399,54 zł

Sprzęt do działań na lodzie 

Sanie do ratownictwa lodowego (zwane również ”deską lodową”) są pływającym, nowoczesnym urządzeniem ratowniczym. Konstrukcja opracowana została przy współpracy z grupami ratownictwa technicznego Państwowej Straży Pożarnej. Kadłub z płozami ślizgowymi, zbudowany z kompozytów poliestrowo-szklanych z dodatkiem włókna węglowego. składa się z hermetycznych komór wypornościowych wypełnionych pianą poliuretanową. W tylnej części kadłuba znajdują się dwa uchwyty metalowe do prowadzenia sań przez ratownika, oraz zaczep do mocowania liny asekuracyjnej. W części środkowej znajduje się okular umożliwiający ratownikowi poszukiwanie obiektów podwodnych, który jest dopasowany do kształtu twarzy minimalizując efekty świetlne. Jedne  z  oferowanych przez nas sań  posiadają składane relingi. W znacznym stopniu ułatwia to transport oraz przechowywanie. Zwiększają skuteczność i bezpieczeństwo ryzykownych akcji ratowniczych w warunkach zimowych na akwenach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć