Filtry

Cena

Cena

  • 8 738,00 zł - 21 400,00 zł

Sprzęt do działań na lodzie

Aktywne filtry

Sanie lodowe (deska)

Sanie do ratownictwa lodowego (zwane również ”deską lodową”) są pływającym, nowoczesnym urządzeniem ratowniczym. Konstrukcja opracowana została przy współpracy z grupami ratownictwa technicznego Państwowej Straży Pożarnej.

Cena 8 738,00 zł

Sanie lodowe M1

Wyposażenie sań: Wiosło lodowe składane, bosak teleskopowy, rzutka ratownicza, kolce lodowe, pasy asekuracyjne. Waga wynosi ok. 35 kg.

Cena 9 656,00 zł

Trap ratowniczy

Dzięki łatwemu do złożenia Trapowi ratowniczemu przechodzenie po wodzie, bagnach oraz lodzie nie będzie stanowiło problemu. Dostępny w długościach 6, 10 i 15m.

Cena 21 399,54 zł

Sprzęt do ratownictwa lodowego

Sanie do ratownictwa lodowego (zwane również ”deską lodową”) są pływającym, nowoczesnym urządzeniem ratowniczym. Konstrukcja opracowana została przy współpracy z grupami ratownictwa technicznego Państwowej Straży Pożarnej. Kadłub z płozami ślizgowymi, zbudowany z kompozytów poliestrowo-szklanych z dodatkiem włókna węglowego. składa się z hermetycznych komór wypornościowych wypełnionych pianą poliuretanową. W tylnej części kadłuba znajdują się dwa uchwyty metalowe do prowadzenia sań przez ratownika, oraz zaczep do mocowania liny asekuracyjnej. W części środkowej znajduje się okular umożliwiający ratownikowi poszukiwanie obiektów podwodnych, który jest dopasowany do kształtu twarzy minimalizując efekty świetlne. Jedne z oferowanych przez nas sań  posiadają składane relingi. W znacznym stopniu ułatwia to transport oraz przechowywanie. Zwiększają skuteczność i bezpieczeństwo ryzykownych akcji ratowniczych w warunkach zimowych na akwenach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?