Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Sprzęt do wytwarzania kurtyny wodnej

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Kurtyna wodna

Kurtyna wodna pozwala na stworzenie ściany wodnej, która pełni kilka zasadniczych funkcji podczas pożaru. Po pierwsze tworzy skuteczną barierę dla oddziaływania cieplnego, a ponadto chłodzi sąsiednie budynki. Po drugie nie pozwala przedostawać się pyłom i zanieczyszczeniom. Po trzecie stwarza warunki dla neutralizacji gazów i dymu. Dzięki jej wykorzystaniu możemy zmniejszyć zasięg pożaru i uchronić przed jego skutkami sąsiadujące obszary. W sklepie strażackim Strefa998.pl spotkasz się z ofertą solidnych kurtyn wodnych.

Płynna regulacja kurtyny wodnej

Kurtyny wodne, którymi dysponujemy w naszym asortymencie, wyróżniają się możliwością płynnej regulacji wydajności, co pozwala na pełną kontrolę wytwarzanej ściany. Regulacja odbywa się za pomocą obrotu dźwigni. Ważnym atutem jest możliwość ustawienia kurtyn w linii, co pozwala na stworzenie długich barier wodnych.

Kurtyna – wysoka jakość

Sklep pożarniczy Strefa998.pl słynie z wysokiej jakości sprzętu. Znamy się na nim nie tylko w teorii. Zastępy naszej kadry tworzą wyśmienici praktycy. Jeśli potrzebujesz konsultacji w sprawie kurtyny wodnej, masz jakieś wątpliwości, chcesz poprosić o radę – jesteśmy do Twojej dyspozycji.