Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Zbijaki do szyb

Zbijak do szyb

Automatyczny zbijak do szyb, stosowany w trakcie działań ratowniczych przez strażaków.Dostępny w dwóch kolorach: złotym i srebrnym.

Cena 73,80 zł

Zbijaki do szyb

Oferujemy zbijaki do szyb, które są niezbędne i  mają  zastosowanie w trakcie działań ratowniczych. Pozwalają one  automatyczne i sprężynowo w sposób  błyskawiczny rozbić szyby i udzielić  pomocy osobom poszkodowanym. Podczas akcji ratowniczej w zdarzeniach drogowych szyb  samochodowych nie powinno się wybijać przy użyciu sprzętu burzącego. Dlaczego? Po uderzeniu takim narzędziem wpada ono wraz ze szkłem do wnętrza pojazdu. Można w ten sposób zranić będącą wewnątrz osobę poszkodowaną. Huk, który towarzyszy wybiciu szyby sprzętem burzącym jest naprawdę głośny. Prowadzi to do dyskomfortu, a także może spowodować urazy wtórne, gdy przytomny poszkodowany wystraszy się huku. Oferowany przez nas zbijak sprężynowy ma wbudowany w rączce nóż do cięcia pasów, co znacząco ułatwi działania przy ewakuacji osoby poszkodowanej z miejsca zdarzenia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć