Filtry

Cena

Cena

  • 363,00 zł - 2 571,00 zł

AED - szkoleniowe

Aktywne filtry

Samaritan PAD 500 Trainer z pilotem

Treningowy Samaritan PAD 500 Trainer z pilotem zdalnego sterowania. W zestawie m.in. pakiet szkoleniowy z elektrodami PAD-PAK, ładowarką, torbą transportową.

Cena 2 448,00 zł

PAD Trainer defibrillation pad (sets of 10)

PAD Trainer defibrillation pad to zestaw dziesięciu par elektrod treningowych dedykowanych do defibrylatorów Samaritan PAD 500 oraz Samaritan PAD 300.

Cena 363,00 zł

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED jest odpowiednikiem urządzenia medycznego AED i-PAD CU-SP1. W zestawie instrukcja obsługi, torba transportowa i pilot

Cena 2 571,00 zł

Defibrylator AED szkoleniowy

Defibrylatory AED to zautomatyzowane, zewnętrzne urządzenia służące do przywrócenia akcji serca i krążenia krwi. Urządzenie dzięki zaprogramowanemu algorytmowi jest w stanie samo wykryć rytm serca odbiegający od normy w sposób zagrażający życiu i przy pomocy komend wydać ratownikowi dyspozycje dotyczące dalszej defibrylacji.  Aktualnym trendem jest umieszczanie defibrylatorów w miejscach znacznego nagromadzenia ludzi takich jak zakłady pracy, dworce czy obiekty sportowe a dostępne urządzenia są na tyle zaawansowane, że niemalże każda osoba będzie w stanie ich użyć. Niemniej jednak warto przeszkolić jak największą liczbę osób w jaki sposób korzystać z defibrylatorów gdyż w przypadku nagłego zatrzymania akcji serca czynności powinny być podjęte jak najszybciej.

Defibrylatory do nauki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nie tylko Strażaków ale też ratowników medycznych przeprowadzających szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przygotowaliśmy ofertę szkoleniowych defibrylatorów, będących idealnym odwzorowaniem profesjonalnych urządzeń. Dzięki modelom szkoleniowym ratownicy będą mogli zaprezentować możliwości urządzenia a także sposób postępowania przy ich użyciu. Uczestnicy szkoleń będą mogli przećwiczyć uruchamianie aed, zakładanie elektrod oraz zapoznać się z wydawanymi przez urządzenie komendami. Takie szkolenie pozwoli na zachowanie profesjonalizmu w sytuacji zagrożenia życia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?