Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Czujki FireAngel

Czujnik Tlenku Węgla FIREANGEL CO-9B

Czujnik tlenku węgla FIREANGEL CO-9B powinien znajdować się na wyposażeniu każdego domu, wyposażony jest w zaawansowany sensor elektochemiczny wykrywający tlenek węgla.

Cena 122,75 zł

Czujnik Tlenku Węgla FIREANGEL CO-9X10

Czujnik FIREANGEL CO-9X10 posiada 10 lat gwarancji i potrafi wykryć obecność tlenku węgla o bardzo małym stężeniu co znacznie podnosi bezpieczeństwo mieszkańców. 

Cena 164,70 zł

Czujnik Tlenku Węgla FIREANGEL CO-9D

Czujnik FIREANGEL CO-9D zapewni Ci bezpieczeństwo w twoim domu. Czujnik posiada 7-letnią baterię, która nie wymaga ładowania. 

Cena 180,69 zł

Czujnik Dymu FIREANGEL ST-622

Czujnik dymu FireAngel ST-622 dzięki opatentowanym sensorom, pozwala bardzo szybko zareagować na pojawiające się źródło ognia. Znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa.

Cena 121,65 zł

Czujnik Dymu FIREANGEL ST-625

Czujnik dymu FIREANGEL ST-625 z pięcioletnią gwarancją powinien być na wyposażeniu każdego domu, aby poprawić bezpieczeństwo domowników. 

Cena 83,39 zł

Czujnik gazu LPG i ziemnego SHG-02 FireAngel

Czujnik gazu SHG-02 FireAngel do monitorowania stężenia gazu ziemnego (LNG, metanu) i propan butanu (LPG). Czujnik spełnia wymagania normy EN50194-1:2009.

Cena 135,00 zł

Czujki alarmowe FireAngel

Zatrucia tlenkiem węgla oraz pożary w budynkach są częstą przyczyną interwencji służb ratowniczych. Montując w budynku specjalne urządzenia do wykrywania czadu i dymu w powietrzu, możemy uchronić przebywające w nim osoby przed śmiertelnym wypadkiem. Poznaj sprawdzone czujniki alarmowe marki FireAngel, które są dostępne w sklepie Strefa998!

Profesjonalne czujniki tlenku węgla i dymu FireAngel

Tlenek węgla (powszechnie znany jako czad) jest niezwykle niebezpieczną, a przy tym podstępną substancją. Jego obecność w powietrzu jest praktycznie niewyczuwalna, dlatego bywa nazywany również cichym zabójcą. W celu skutecznej ochrony przed tym toksycznym związkiem, wystarczy zamontować w domu specjalny czujnik tlenku węgla.

Czujki alarmowe FireAngel charakteryzują się bardzo wysoką czułością, która pozwala im skutecznie reagować gdy w powietrzu znajdują się nawet niewielkie ilości śmiertelnej substancji. Niektóre czujki wyposażone są w cyfrowy wyświetlacz, pokazujący aktualne informacje o poziomie stężenia tlenku węgla w powietrzu.

Certyfikowane czujniki tlenku węgla FireAngel wyróżniają się niskim poborem energii i niezwykle długim czasem pracy na baterii. Większość modeli natychmiast sygnalizuje niski poziom baterii, dzięki czemu można w porę je wymienić i zapewnić urządzeniu nieprzerwaną pracę.  Montaż czujki jest prosty i bezproblemowy, a urządzenie wygląda nowocześnie i estetycznie, zgrabnie wpisując się w wystrój każdego wnętrza. W przypadku wykrycia obecności tlenku węgla w powietrzu, czujnik alarmowy emituje specjalne sygnały dźwiękowe, dzięki czemu domownicy mogą natychmiast zareagować i uchronić się przed niebezpieczeństwem. 

Sprawdzone czujniki dymu FireAngel

W ofercie marki FireAngel dostępne są również certyfikowane czujniki dymu, które bezbłędnie wykrywają źródła ognia, umożliwiając szybką reakcję domowników. Czujniki dymu FireAngel to sprawdzone rozwiązanie chroniące przed rozprzestrzenianiem się pożaru w budynku.

Montaż czujnika tlenku węgla warto rozważyć zwłaszcza w domowej kotłowni, łazience, kuchni lub w holu, z kolei czujniki dymu znajdą zastosowanie w każdym domowym pomieszczeniu.

Sprawdzone czujniki tlenku węgla w sklepie Strefa 998

FireAngel to marka należąca do koncernu SPRUE, który jest liderem wśród europejskich producentów czujników dymu i czadu. Produkty FireAngel posiadają certyfikat BSI, potwierdzający ich skuteczność w wykrywaniu niebezpiecznych substancji w powietrzu. Sprawdź niezawodne czujniki alarmowe w ofercie sklepu Strefa 998!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć