Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Czujki FireAngel

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Czujki alarmowe FireAngel

Zatrucia tlenkiem węgla oraz pożary w budynkach są częstą przyczyną interwencji służb ratowniczych. Montując w budynku specjalne urządzenia do wykrywania czadu i dymu w powietrzu, możemy uchronić przebywające w nim osoby przed śmiertelnym wypadkiem. Poznaj sprawdzone czujniki alarmowe marki FireAngel, które są dostępne w sklepie Strefa998!

Profesjonalne czujniki tlenku węgla i dymu FireAngel

Tlenek węgla (powszechnie znany jako czad) jest niezwykle niebezpieczną, a przy tym podstępną substancją. Jego obecność w powietrzu jest praktycznie niewyczuwalna, dlatego bywa nazywany również cichym zabójcą. W celu skutecznej ochrony przed tym toksycznym związkiem, wystarczy zamontować w domu specjalny czujnik tlenku węgla.

Czujki alarmowe FireAngel charakteryzują się bardzo wysoką czułością, która pozwala im skutecznie reagować gdy w powietrzu znajdują się nawet niewielkie ilości śmiertelnej substancji. Niektóre czujki wyposażone są w cyfrowy wyświetlacz, pokazujący aktualne informacje o poziomie stężenia tlenku węgla w powietrzu.

Certyfikowane czujniki tlenku węgla FireAngel wyróżniają się niskim poborem energii i niezwykle długim czasem pracy na baterii. Większość modeli natychmiast sygnalizuje niski poziom baterii, dzięki czemu można w porę je wymienić i zapewnić urządzeniu nieprzerwaną pracę.  Montaż czujki jest prosty i bezproblemowy, a urządzenie wygląda nowocześnie i estetycznie, zgrabnie wpisując się w wystrój każdego wnętrza. W przypadku wykrycia obecności tlenku węgla w powietrzu, czujnik alarmowy emituje specjalne sygnały dźwiękowe, dzięki czemu domownicy mogą natychmiast zareagować i uchronić się przed niebezpieczeństwem. 

Sprawdzone czujniki dymu FireAngel

W ofercie marki FireAngel dostępne są również certyfikowane czujniki dymu, które bezbłędnie wykrywają źródła ognia, umożliwiając szybką reakcję domowników. Czujniki dymu FireAngel to sprawdzone rozwiązanie chroniące przed rozprzestrzenianiem się pożaru w budynku.

Montaż czujnika tlenku węgla warto rozważyć zwłaszcza w domowej kotłowni, łazience, kuchni lub w holu, z kolei czujniki dymu znajdą zastosowanie w każdym domowym pomieszczeniu.

Sprawdzone czujniki tlenku węgla w sklepie Strefa 998

FireAngel to marka należąca do koncernu SPRUE, który jest liderem wśród europejskich producentów czujników dymu i czadu. Produkty FireAngel posiadają certyfikat BSI, potwierdzający ich skuteczność w wykrywaniu niebezpiecznych substancji w powietrzu. Sprawdź niezawodne czujniki alarmowe w ofercie sklepu Strefa 998!