Filtry

Cena

Cena

  • 84,00 zł - 319,00 zł

Czujki FireAngel

Aktywne filtry

Czujnik Dymu FIREANGEL ST-622

Czujnik dymu FireAngel ST-622 dzięki opatentowanym sensorom, pozwala bardzo szybko zareagować na pojawiające się źródło ognia. Znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa.

Cena 142,00 zł

Czujnik gazu (propan-butan) SHG-02

Czujnik gazu SHG-02 do monitorowania stężenia gazu propan butanu (LPG). Czujnik spełnia wymagania normy EN50194-1:2009.

Cena 158,00 zł

Czujka tlenku węgla - wyposażenie namiotu ratowniczego

Czujka tlenku węgla to urządzenie, które jest niezbędne do całkowitego wyposażenia namiotu ratowniczego. Namiot ratowniczy wykorzystywany jest na miejscu działań do prowadzenia czynności ratowniczych jako namioty zabezpieczenia medycznego, namioty kwatermistrzowskie lub dowódczo-sztabowe. Jednak w celu zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa poszkodowanym lub uczestnikom działań ratowniczych, należy niezwłocznie umieścić w namiocie czujkę tlenku węgla. Czujka tlenku węgla przeznaczona jest do monitorowania pomieszczeń pod kątem obecności tlenku węgla (CO). W przypadku wykrycia podwyższonego stężenia czadu automatycznie uruchamiają wbudowany sygnał, który informuje o zagrożeniu. Czułość alarmów jest tak dobrana, aby reagowały już przy stężeniach tlenku węgla niezagrażających życiu i umożliwiały podjęcie właściwych działań, na długo zanim stężenie czadu osiągnie poziom niebezpieczny dla zdrowia.

Czujki alarmowe gazu FireAngel

Zatrucia tlenkiem węgla oraz pożary w budynkach są częstą przyczyną interwencji służb ratowniczych. Montując w budynku specjalne urządzenia możemy uchronić przebywające w nim osoby przed śmiertelnym wypadkiem. Poznaj sprawdzone czujki alarmowe marki FireAngel, które są dostępne w sklepie Strefa998!.

Czujnik gazu

Czujnik gazu ziemnego monitoruje w otoczeniu stężenie substancji. Natychmiastowo sygnalizuje przekroczenie normy alarmem dźwiękowym, a także optycznym. Czujnik gazu jest niezwykle czuły, a także gabarytowo niewielki. Znajdzie zastosowanie zwłaszcza w pomieszczeniach, w których znajdują się urządzenia gazowe. Czujnik gazu dostępny w ofercie naszego Sklepu jest łatwy w instalacji i umożliwi szybkie zamontowanie urządzenia w dowolnie wybranym miejscu. Produkt ten posiada głośny sygnał dźwiękowy, dzięki któremu możemy jak najszybciej zareagować na występujące zagrożenie. Wyposażony jest także w testowy przycisk, który pozwoli sprawdzić działanie sprzętu. Czujnik gazu to niezbędny produkt zapewniający bezpieczeństwo w Państwa domach.

Profesjonalne czujniki tlenku węgla i dymu FireAngel

Tlenek węgla (powszechnie znany jako czad) jest niezwykle niebezpieczną, a przy tym podstępną substancją. Jego obecność w powietrzu jest praktycznie niewyczuwalna, dlatego bywa nazywany również cichym zabójcą. W celu skutecznej ochrony przed tym toksycznym związkiem, wystarczy zamontować w domu specjalny czujnik tlenku węgla. Czujki alarmowe FireAngel charakteryzują się bardzo wysoką czułością, która pozwala im skutecznie reagować, gdy w powietrzu znajdują się nawet niewielkie ilości śmiertelnej substancji. Niektóre czujki wyposażone są w cyfrowy wyświetlacz, pokazujący aktualne informacje o poziomie stężenia tlenku węgla w powietrzu. Certyfikowane czujniki tlenku węgla FireAngel wyróżniają się niskim poborem energii i niezwykle długim czasem pracy na baterii. Większość modeli natychmiast sygnalizuje niski poziom baterii, dzięki czemu można w porę je wymienić i zapewnić urządzeniu nieprzerwaną pracę. Montaż czujki jest prosty i bezproblemowy, a urządzenie wygląda nowocześnie i estetycznie, zgrabnie wpisując się w wystrój każdego wnętrza. W przypadku wykrycia obecności tlenku węgla w powietrzu, czujnik alarmowy emituje specjalne sygnały dźwiękowe, dzięki czemu domownicy mogą natychmiast zareagować i uchronić się przed niebezpieczeństwem.

Sprawdzone czujniki dymu FireAngel

W ofercie marki FireAngel dostępne są również certyfikowane czujniki dymu, które bezbłędnie wykrywają źródła ognia, umożliwiając szybką reakcję domowników. Czujniki dymu FireAngel to sprawdzone rozwiązanie chroniące przed rozprzestrzenianiem się pożaru w budynku. Montaż czujnika tlenku węgla warto rozważyć zwłaszcza w domowej kotłowni, łazience, kuchni lub w holu, z kolei czujniki dymu znajdą zastosowanie w każdym domowym pomieszczeniu. Sprawdzone czujniki tlenku węgla w sklepie Strefa 998. FireAngel to marka należąca do koncernu SPRUE, który jest liderem wśród europejskich producentów czujników dymu i czadu. Produkty FireAngel posiadają certyfikat BSI, potwierdzający ich skuteczność w wykrywaniu niebezpiecznych substancji w powietrzu. Sprawdź niezawodne czujniki alarmowe w ofercie sklepu Strefa 998!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?