Filtrowanie

Kategorie

Wyciągarki

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Wyciągarki i płyty

Strażacy na miejscu wezwania zmagają się z różnymi sytuacjami, wymagającymi zastosowania odpowiedniego sprzętu. Niekiedy, szczególnie w przypadku wypadków komunikacyjnych, są zmuszeni wydostać pojazd z trudnodostępnych miejsc. Wówczas nieocenionym elementem wyposażenia wozu strażackiego jest wyciągarka oraz wytrzymała płyta montażowa, które sprawdzają się również w wielu innych okolicznościach. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór profesjonalnych wyciągarek i płyt montażowych do wozu strażackiego.

Wyciągarki do wozu strażackiego

Sprzęt strażacki musi charakteryzować się wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Takie cechy z pewnością posiada wyciągarka do wozu strażackiego, która okazuje się niezawodna w wielu sytuacjach. Większość proponowanych modeli posiada m.in. stalową linę, hak i prowadnicę rolkową. Dzięki temu wyróżniają się nie tylko wytrzymałością i odpornością na duże obciążenie, ale również zwiększonym komfortem pracy. Precyzyjne wykonanie wyciągarek zapewnia długie i bezpieczne użytkowanie.

Płyty montażowe do wozu strażackiego

Sprawne korzystanie z wyciągarki byłoby znacznie utrudnione, gdyby nie solidna płyta montażowa do wozu strażackiego, utrzymująca sprzęt w stabilnej pozycji. Oferowane płyty są przystosowane do wymagających zadań wyciągarki, zatem charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz trwałością. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów zapewnia ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami. Bogaty asortyment naszego sklepu spełni oczekiwania każdego strażaka.