W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 139,00 zł

Noże ratownicze

Aktywne filtry

Nóż Magnum Fire Fighter 01LL470

Zaprojektowany specjalnie dla służb ratowniczych, z możliwością przytroczenia do ekwipunku dzięki sprężystemu klipsowi.

Cena 122,00 zł

Nóż ratowniczy COLUMBIA

Nóż z wytrzymałym ostrzem, zbijakiem do szyb i przecinakiem do pasów. Idealny w każdej sytuacji. Powinien znajdować się w wyposażeniu osobistym każdego strażaka.

Cena 35,00 zł

Nóż ratowniczy RUI z pochewką

Nóż ratowniczy RUI z pochewką posiada solidne ostrze o profilu clip-point, zbijak do szyb i przecinak do pasów. To doskonałe narzędzie na kryzysowe sytuacje.

Noże ratownicze

Noże ratownicze to akcesoria, które dzięki swojej specyficznej budowie i właściwościom będą szczególnie przydatne podczas uwalniania poszkodowanych z uszkodzonych samochodów. Mogą być wykorzystywane przez służby ratownicze jak Straż Pożarna, Policja oraz służby medyczne ale też cywilów. Przecięcie pasów czy innego elementu ograniczającego ruchy poszkodowanego nie będzie stanowiło problemu jeśli na wyposażeniu samochodu znajdzie się ostry ale zarazem bezpieczny  nóż ratowniczy. Narzędzie często wyposażane jest w zbijak do szyb co również może okazać się kluczowe przy wykonywaniu czynności ratunkowych. Naszym zdaniem to akcesorium powinno znaleźć swoje miejsce w każdym pojeździe.

Nóż ratowniczy z przecinakiem do pasów i zbijakiem do szyb

Umieszczone w tej kategorii modele noży ratowniczych COLUMBIA, RUI i MAGNUM FIRE FIGHTER posiadają przecinaki do pasów i zbijaki do szyb. Takie rozwiązanie powoduje, że narzędzia przy zachowaniu podstawowej właściwości tnącej stają się wielofunkcyjnym narzędziem do wykorzystania przez służby ratownicze. Dzięki blokadzie typu liner-lock narzędzie gwarantuje bezpieczną pracę w pozycji otwartej a wykonanie ostrza ze stali nierdzewnej zapewni jego długotrwałe użytkowanie. W celu ułatwienia wyboru najodpowiedniejszego narzędzia na stronach produktów umieściliśmy ich szczegółową specyfikację.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć