Filtry

Cena

Cena

  • 1 227,00 zł - 1 318,00 zł

Zasysacze

Aktywne filtry

Zasysacz liniowy Z-2

Zasysacz liniowy Z-2 służy do zassania określonej ilości środka pianotwórczego, wytworzenia wodnego roztworu tego środka przez zmieszanie go z wodą w regulowanej proporcji.

Cena 1 227,00 zł

Zasysacz liniowy Z-4

Zasysacz liniowy Z-4 służy do zassania określonej ilości środka pianotwórczego, wytworzenia wodnego roztworu tego środka przez zmieszanie go z wodą w regulowanej proporcji.

Cena 1 318,00 zł

Zasysacz linowy

Często dopiero na miejscu, w którym podejmować będziemy działania gaśnicze możemy oceny, jakiego typu środek gaśniczy zostanie użyty. Jednym z środków gaśniczych jest piana gaśnicza, która  dzięki swoim właściwościom izolującym ma zastosowanie do gaszenia pożarów grupy A (pożar ciał stałych) i B (pożar cieczy palnych i substancji topiących się pod wpływem temperatury).  Do wytworzenia piany podczas prowadzenia działań gaśniczych stosuje się zasysacze linowe – jeden z typów strumienicy cieczowej. Zadaniem zasysacza linowego jest zassanie i wymieszanie środka pianotwórczego z wodą.

Zasysacz linowy Z-2 i Z-4

Zasysacze linowe stanowią element podstawowego wyposażenia samochodów gaśniczych od wielu lat i pomimo rozwoju nowych technologii są nadal wykorzystywane. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć w naszym sklepie. Oferujemy Państwu niezawodne zasysacze linowe Z-2 i Z-4. W zasysaczu Z-2 wartość znamionowa przepływu wodnego roztworu środka pianotwórczego  wynosi 200  dm3/min, natomiast w zasysaczu Z-4 - 400  dm3/min. Dzięki oferowanym produktom będziecie Państwo mieli gwarancję, że do wody płynącej w układzie linii wężowej zassana zostanie zadania ilość środka pianotwórczego a wytworzona piana spełni swoją funkcję.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?