Filtry

Cena

Cena

  • 1 227,00 zł - 1 318,00 zł

Zasysacze

Aktywne filtry

Zasysacz liniowy Z-2

Zasysacz liniowy Z-2 służy do zassania określonej ilości środka pianotwórczego, wytworzenia wodnego roztworu tego środka przez zmieszanie go z wodą w regulowanej proporcji.

Cena 1 227,00 zł

Zasysacz liniowy Z-4

Zasysacz liniowy Z-4 służy do zassania określonej ilości środka pianotwórczego, wytworzenia wodnego roztworu tego środka przez zmieszanie go z wodą w regulowanej proporcji.

Cena 1 318,00 zł

Zasysacz liniowy

Zasysacze linowe to kluczowe urządzenia używane w działaniach gaśniczych, które polegają na wykorzystaniu piany gaśniczej. Piana jest bardzo skutecznym środkiem do zwalczania pożarów, szczególnie tych związanych z materiałami stałymi (grupa A) i cieczami palnymi (grupa B). Piana izoluje obszar pożaru od dostępu powietrza, co pomaga w efektywnym i szybkim ugaszeniu ognia. Zasysacz linowy ma za zadanie zasysać środek pianotwórczy i mieszając go z wodą tworzy pianę, która jest następnie podawana na obszar pożaru. Urządzenie to jest niezbędnym elementem w układzie linii wężowej.

Zasysacze w ofercie sklepu strefa998.pl

W naszej ofercie znajdują się zasysacze linowe typu Z-2 i Z-4. Zasysacz Z-2 ma znamionowy przepływ roztworu środka pianotwórczego wynoszący 200 dm3/min, natomiast Z-4 posiada przepływ 400 dm3/min. Dzięki temu można dostosować ilość generowanej piany do konkretnych potrzeb danej akcji gaśniczej.

Niezawodne zasysacze liniowe

Urządzenia mają sprawdzony i niezawodny design, co gwarantuje ich efektywne działanie. Zarówno Z-2, jak i Z-4 są częścią standardowego wyposażenia samochodów strażackich i są używane od wielu lat. Pomimo rosnącej popularności nowych technologii, te klasyczne zasysacze linowe nadal są często wybierane ze względu na swoją sprawność i niezawodność.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?