W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 1 697,00 zł - 34 990,00 zł

Turbowentylatory

Aktywne filtry

Wentylator oddymiający MW 22

Wentylator oddymiający MW 22 jest urządzeniem przydatnym wszędzie tam, gdzie potrzeba dostarczyć dużą ilość powietrza w krótkim czasie.

Cena 3 442,77 zł

Wentylator oddymiający LEADER MT225 NEO

Kompaktowy wentylator spalinowy to najmocniejsze i najczęściej używane przez służby ratownicze urządzenie do wentylacji.

Cena 9 990,00 zł

Wentylator LEADER MT236 NEO

Kompaktowa budowa wentylatora oddymiającego przy dużej wydajności pozwala na wszechstronne zastosowanie urządzenia.

Cena 13 650,00 zł

Wentylatory oddymiające FANERGY V16

Wentylator oddymiający FANERGY V16 jest nowoczesnym, mobilnym urządzeniem o wielorakim zastosowaniu jak oddymianie, wytwarzanie mgły wodnej czy podawanie piany

Cena 12 790,77 zł

Akumulatorowy wentylator FANERGY RTE AX B16

Kompaktowy i lekki Wentylator akumulatorowy FANERGY B16 z pakietem oświetleniowym, zintegrowaną dyszą gaśniczą i technologią przepływu powietrza „all-in-one”.

Cena 33 079,62 zł

Wentylatory oddymiające FANERGY E22

Wentylatory oddymiające FANERGY E22 sa zasilane elektrycznie, przez co są ciche i nie generują spalin. Wentylatory o niewielkich rozmiarach,  łatwe w obsłudze.

Cena 18 388,50 zł

Wentylatory oddymiające FANERGY E16

Prezentujemy elektryczne Wentylatory oddymiające FANERGY E16 z technologią All In One Airflow firmy Rosenbauer, umożliwiającą zoptymalizowany przepływ powietrza

Cena 13 528,77 zł

Turbowentylator oddymiający GF164SE

Niezawodny, mało ważący, najczęściej kupowany przez jednostki straży pożarnej na całym świecie turbowentylator HONDA GF164SE. Jego wydajności to aż ponad 19000 m3/h

Cena 7 999,00 zł

Turbowentylator oddymiający GF165 /olej

Najbardziej wydajny turbowentylator w swojej klasie, napędzany 4-suwowym silnikiem spalinowym Hondy. Małe wymiary umożliwiają przechowywanie w samochodach strażackich.

Cena 12 349,20 zł

Turbowentylator oddymiający GF210 /olej

Najbardziej wydajny turbowentylator w swojej klasie, napędzany 4-suwowym silnikiem spalinowym Hondy. Wydajność to ponad 30 tys. m3/h.

Cena 17 097,00 zł

Turbowentylator oddymiający GX200

Specjalna konstrukcja Turbowentylatora oddymiającego GX200 umożliwia przechylenie go w pięciu pozycjach - kierując strumień powietrza w pożądanym kierunku.

Cena 14 760,00 zł

Turbowentylator oddymiający GX350

Dzięki specjalnej konstrukcji Turbowentylator oddymiającey GX350 możemy ustawić w pięciu pozycjach – kierując strumień powietrza w dowolny obszar.

Cena 14 643,15 zł

Turbowentylator oddymiający PH VP 450

Turbowentylator wyróżnia się małymi wymiarami i małym ciężarem, uzyskując jednocześnie dużą wydajność tłoczonego powietrza. Jest także łatwy do przenoszenia. Produkt posiada zintegrowane urządzenie do produkcji mgły wodnej.

Cena 4 924,00 zł

Wentylator akumulatorowy e-FAN LEADER

Przenośny Wentylator oddymiający e-FAN LEADER wyposażony w akumulator litowy umożliwiający do 70 minut niezależnej pracy i zapewniający wydajność aż 35.050 m3/h

Cena 32 490,00 zł

Turbowentylatory oddymiające

Gaszenie pożarów jest trudnym i wymagającym zajęciem. Warto wyposażać się w przedmioty, które zwiększą komfort pracy oraz widoczność. Turbowentylatory oddymiające rozrzedzają dym, co ułatwia również oddychanie podczas akcji. Istotne jest zwiększenie widoczności, ponieważ dzięki temu strażacy mogą łatwiej przeszukać przestrzeń w celu odnalezienia rannych, omdlałych i zasłabłych osób lub zwierząt wymagających natychmiastowej pomocy. W naszej ofercie znajdziesz turbowentylatory oddymiające o różnych rozmiarach i wagach.

Wentylatory oddymiające

Nasze wentylatory oddymiające sprawiają, że akcja strażacka jest szybsza i bezpieczniejsza. Doskonale sprawdzą się w takich samych celach, jak turbowentylatory. Poza usuwaniu dymu dostarczają w szybki sposób powietrze do miejsc, w których jest to wymagane. Do części z nich można podłączyć dodatkowo wąż, przez który będą odciągane spaliny. Posiadamy wentylatory paliwowe oraz akumulatorowe. W naszym sklepie online możesz znaleźć między innymi modele z kółkami, które bardzo szybko przeniesiesz w inne miejsca.

Wentylatory strażackie

Oferujemy wentylatory strażackie, które są bardzo łatwe w użyciu. Ich intuicyjna obsługa pozwala na szybkie włączenie i przejście do pracy. W tej kategorii znajdziesz dużą różnorodność wentylatorów strażackich pod względem funkcjonalności. Możesz zakupić sprzęt służący wyłącznie wentylowaniu i oddymianiu. Jednak posiadamy także wentylatory posiadające więcej możliwości użycia. Jest to na przykład model FANERGY V16, który może podawać pianę, tworzyć wodną mgłę. Możliwe jest także niezwykle łatwe regulowanie kąta nachylenia. Zobacz modele oferowanych przez nas wentylatorów strażackich i wybierz takie, które będą dostosowane do potrzeb Twojego zespołu pożarniczego. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące sprzętów z naszej oferty, to koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy w zakupie odpowiadającego Tobie modelu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć