Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Turbowentylatory

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Turbowentylatory oddymiające

Gaszenie pożarów jest trudnym i wymagającym zajęciem. Warto wyposażać się w przedmioty, które zwiększą komfort pracy oraz widoczność. Turbowentylatory oddymiające rozrzedzają dym, co ułatwia również oddychanie podczas akcji. Istotne jest zwiększenie widoczności, ponieważ dzięki temu strażacy mogą łatwiej przeszukać przestrzeń w celu odnalezienia rannych, omdlałych i zasłabłych osób lub zwierząt wymagających natychmiastowej pomocy. W naszej ofercie znajdziesz turbowentylatory oddymiające o różnych rozmiarach i wagach.

Wentylatory oddymiające

Nasze wentylatory oddymiające sprawiają, że akcja strażacka jest szybsza i bezpieczniejsza. Doskonale sprawdzą się w takich samych celach, jak turbowentylatory. Poza usuwaniu dymu dostarczają w szybki sposób powietrze do miejsc, w których jest to wymagane. Do części z nich można podłączyć dodatkowo wąż, przez który będą odciągane spaliny. Posiadamy wentylatory paliwowe oraz akumulatorowe. W naszym sklepie online możesz znaleźć między innymi modele z kółkami, które bardzo szybko przeniesiesz w inne miejsca.

Wentylatory strażackie

Oferujemy wentylatory strażackie, które są bardzo łatwe w użyciu. Ich intuicyjna obsługa pozwala na szybkie włączenie i przejście do pracy. W tej kategorii znajdziesz dużą różnorodność wentylatorów strażackich pod względem funkcjonalności. Możesz zakupić sprzęt służący wyłącznie wentylowaniu i oddymianiu. Jednak posiadamy także wentylatory posiadające więcej możliwości użycia. Jest to na przykład model FANERGY V16, który może podawać pianę, tworzyć wodną mgłę. Możliwe jest także niezwykle łatwe regulowanie kąta nachylenia. Zobacz modele oferowanych przez nas wentylatorów strażackich i wybierz takie, które będą dostosowane do potrzeb Twojego zespołu pożarniczego. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące sprzętów z naszej oferty, to koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy w zakupie odpowiadającego Tobie modelu.