W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 296,00 zł - 1 627,00 zł

Syreny

Aktywne filtry

Zestaw syren HSGP 513-M

Zestaw syren HSGP 513-M dedykowany do samochodów Straży Pożarnej. Trzy modulacje dźwięku, sterowanie pracą lamp sygnalizacyjnych, mikrofon.  Homologacja E20.

Cena 1 292,00 zł

ZURA 1120 Syrena OSP / PSP

Generator ZURA 1120 wyposażony w wielofunkcyjną, podświetlaną klawiaturę oraz mikrofon w kształcie „gruszki”. Syrena montowana w kieszeni radia samochodowego.

Cena 767,00 zł

ZURA 2120 Syrena OSP / PSP

Syrena OSP / PSP ZURA 2120 to idealny generator do zamontowania np. w pojeździe bojowym. Trzy główne rodzaje sygnałów dźwiękowych (wilk, pies, le-on) oraz MIX.

Cena 828,00 zł

ZURA 5120

Syrena elektroniczna ZURA 5120 to generator wyposażony w najnowsze tranzystory typu MOSFET. Sterowanie za pomocą  manipulatora wyposażonego w doskonały mikrofon

Cena 976,00 zł

ZURA 6120

Generator ZURA 6120 jest dedykowany głównie do pojazdów operacyjnych. Model wyposażony w przekaźniki. Sterowanie za pomocą prostego w obsłudze manipulatora.

Cena 767,00 zł

Obudowa Głośnika

Oferujemy Obudowy głośnika tubowego zabezpieczające urządzenie przed uszkodzeniami. Obudowa dostępna w kolorze białym lub czarnym. Montaż na stałe na dachu.

Cena 296,00 zł

GŁOŚNIK TUBOWY BST-100 NEO

Prezentujemy GŁOŚNIK TUBOWY BST-100 NEO do nagłośnienia zewnętrznego. Możliwość montażu w lampie zespolonej lub pod maską silnika. Ciśnienie akustyczne do 120dB

Cena 578,00 zł

Syrena strażacka

Syreny strażackie, podobnie jak inne urządzenia akustyczne używane przez specjalne służby, służą do informowania ludności o klęsce żywiołowej, stanach alarmowych lub przekazywania dźwiękowego komunikatu o nadjeżdżającym wozie strażackim. Dzięki temu przesyłają do otoczenia konkretną informację i pozwalają na szybką i właściwą reakcję osób. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl znajdziesz szereg syren strażackich o wysokich parametrach technicznych. Zapraszamy do przyjrzenia się ofercie!

Syrena strażacka – nagłośnienie zewnętrzne

Syreny strażackie są wykorzystywane w systemach nagłośnień zewnętrznych. Są montowane stacjonarnie i mobilnie. Pierwsze z nich znajdziemy na przykład na dachach budynków remiz strażackich. Z kolei syreny przewoźne instaluje się na wozach strażackich. Charakterystyczna syrena strażacka zainstalowana na wozie jest niezbędnym sygnałem alarmowym, gdy musimy szybko dotrzeć na miejsce akcji.

Syrena strażacka – skutecznie bije na alarm

W naszej ofercie znajdziesz zestawy syren strażackich, które posiadają różny stopień modulacji ciągłej dźwięku, zestawy, które mają możliwość automatycznej zmiany modulacji, a także te z mikrofonem i możliwością sterowania za pomocą manipulatora. Szereg dodatkowych funkcji pomaga w skutecznym zaalarmowaniu otoczenia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć