Filtrowanie

Kategorie

Syreny

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Syrena strażacka

Syreny strażackie, podobnie jak inne urządzenia akustyczne używane przez specjalne służby, służą do informowania ludności o klęsce żywiołowej, stanach alarmowych lub przekazywania dźwiękowego komunikatu o nadjeżdżającym wozie strażackim. Dzięki temu przesyłają do otoczenia konkretną informację i pozwalają na szybką i właściwą reakcję osób. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl znajdziesz szereg syren strażackich o wysokich parametrach technicznych. Zapraszamy do przyjrzenia się ofercie!

Syrena strażacka – nagłośnienie zewnętrzne

Syreny strażackie są wykorzystywane w systemach nagłośnień zewnętrznych. Są montowane stacjonarnie i mobilnie. Pierwsze z nich znajdziemy na przykład na dachach budynków remiz strażackich. Z kolei syreny przewoźne instaluje się na wozach strażackich.

Syrena strażacka – skutecznie bije na alarm

W naszej ofercie znajdziesz zestawy syren strażackich, które posiadają różny stopień modulacji ciągłej dźwięku, zestawy, które mają możliwość automatycznej zmiany modulacji, a także te z mikrofonem i możliwością sterowania za pomocą manipulatora. Szereg dodatkowych funkcji pomaga w skutecznym zaalarmowaniu otoczenia.