W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 1 777,00 zł - 7 490,00 zł

Wysokociśnieniowe

Aktywne filtry

Motopompa KOSHIN SEH 25H (FOGO)

Motopompa KOSHIN SEH 25H (FOGO) o wydajności 135l/min. Motopompa napędzana silnikiem benzynowym HONDA GXH50. Czas pracy bez tankowania wynosi ok. 1h.

Cena 1 777,35 zł

Motopompa wysokociśnieniowa WH 20X (Honda)

Motopompa wysokociśnieniowa WH 20X (Honda GX 160) dedykowana do systemów zraszaczy. Motopompa jest lekka a zarazem wydajna - idealna do przydomowych ogrodów.

Cena 3 500,00 zł

Motopompa wysokociśnieniowa QP-205S (Honda)

Producentem tego modelu pompy jest Japońska korporacja Matsusaka Engineering Co. Ltd. specjalizująca się w produkcji pomp z wykorzystaniem silników HONDA. 

Cena 3 990,00 zł

Pompy Wysokociśnieniowe

Konieczność przetransportowania wody na długich dystansach lub na wyższą wysokość to okoliczność, z którą każdy Strażak spotyka się podczas działań ratowniczo-gaśniczych. Aby akcja przebiegła sprawnie jednostka musi zaopatrzyć się w niezawodny i wydajny sprzęt napędzany niezależnym źródłem zasilania. Takim produktem są pompy wysokociśnieniowe umożliwiające pobieranie wody z różnych źródeł np. oczek wodnych czy zbiorników p.poż. i transport wody na dużą odległość. Przy wyborze pompy należy zwrócić uwagę na jej wydajność (ilość wody jaka może zostać przetoczona w danej jednostce czasu) oraz ciśnienie robocze (z uwzględnieniem głębokości pobierania wody i długości instalacji). W celu ułatwienia doboru sprzętu na stronach produktów udostępniamy tabele z danymi technicznymi.

Pompy wysokociśnieniowe nie tylko dla Strażaków

Dla Straży Pożarnej ale też rolników czy sadowników potrzebujących wydajnego sytemu nawadniania oferujemy niezawodny sprzęt napędzany silnikami spalinowymi. W naszej ofercie posiadamy pompy wysokociśnieniowe japońskich producentów Matsusaka Engineering Co. Ltd., oraz KOSHIN LTD specjalizujących się w produkcji pomp z wykorzystaniem silników HONDA. Jako podstawową pompę wysokociśnieniową do zraszania proponujemy model WH 20X 450 l/min. Jeżeli stosujecie Państwo bardziej rozbudowany systemu nawadniania model QP - 205S 400 l/min spełni wszelkie wymagania. Te oraz inne modele pomp wysokociśnieniowych znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć