Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Defibrylatory AED

Defibrylator z doradcą RKO Samaritan PAD 500 P

Profesjonalny i intuicyjny Defibrylator Samaritan PAD 500P z wbudowanym doradcą RKO jest idealnym urządzeniem do zastosowani w obiektach użyteczności publicznej

Cena 6 264,00 zł

Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P

Profesjonalny, publiczny Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P - lekki i łatwy w obsłudze. Czytelny PAD 350P jest odporny na wilgoć. Obsługa w języku polskim.

Cena 4 968,00 zł

Defibrylatory AED Samaritan PAD 360 P

Defibrylator AED Samaritan PAD 360 P jest w pełni automatyczny, intuicyjny i prosty w obsłudze, przez co może być używany przez osoby bez przeszkolenia.

Cena 5 292,00 zł

Defibrylator AED PHILIPS HeartStart model FRx

Automatyczny defibrylator zewnętrzny PHILIPS HeartStart model FRx z funkcją interaktywnej pomocy w RKO. Posiada bardzo wytrzymałą baterię z żywotnością do 4 lat.

Cena 6 264,00 zł

Defibrylator AED iPAD SP1 - AUTOMATYCZNY

W pełni automatyczny defibrylator zewnętrzny
(urządzenie samo decyduje i uwalnia wyładowanie defibrylacyjne, informując uprzednio o tym użytkownika)

Cena 4 858,92 zł

Samaritan PAD-Pak

Oferujemy Samaritan PAD-Pak – elektrody do defibrylatorów typu AED. Elektrody samoprzylepne, wyposażone w zintegrowaną, ważną przez 4 lata baterię.

Cena 723,60 zł

Samaritan Pedi-Pack

Prezentujemy elektrody do defibrylatora AED Samaritan Pedi-Pack. Elektrody pediatryczne, samoprzylepne z zintegrowaną baterią. Żywotność baterii wynosi 4 lata.

Cena 831,60 zł

Kabel USB do defibrylatora PAD

Oferujemy Kable USB do defibrylatora typu PAD. Dzięki kablowi możliwym będzie dokonywanie odczytu danych zapisanych w pamięci urządzenia podczas prowadzenia RKO

Cena 430,50 zł

Defibrylator ZOLL AED PLUS z CPR-d

Półautomatyczny Defibrylator ZOLL AED PLUS z CPR-d jest łatwy w obsłudze. Udzielający pomocy otrzymuje komunikaty w jaki sposób przeprowadzić dane czynności.

Cena 5 378,40 zł

Defibrylator AED

Czasem na uratowanie czyjegoś życia lub zdrowia mamy bardzo niewiele czasu. Liczy się przy tym szybka reakcja, a także właściwe narzędzia, których użyjemy. W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl zebraliśmy dla Ciebie defibrylatory AED, które pomogą osiągnąć prawidłową pracę serca dzięki impulsowi elektrycznemu.

Defibrylator AED z doradcą

Zaawansowane technologie pozwalają ulepszać dostępne sprzęty tak, by były jeszcze bardziej skuteczne, a ich obsługa stawała się prostsza i szybsza. Jednym z owoców takiej modernizacji jest defibrylator AED z doradcą RKO. Posiada on specjalny protokół, który wskaże pomagającemu prawidłowe kroki dla przywrócenia równowagi krążeniowej w organizmie. Pomagający podążając za komendami głosowymi, będzie w stanie udzielić poszkodowanemu pierwszej pomocy. Urządzenie pozwoli zapanować nad stresem i rozpocząć właściwe działania.

Profesjonalne defibrylatory w dobrej cenie

Defibrylatory AED pozwalają na przeprowadzenie akcji ratowniczej jeszcze przed przyjazdem karetki pogotowia. Jeśli szukasz profesjonalnego urządzenia w dobrej cenie, defibrylator AED znajdziesz w asortymencie sklepu pożarniczego Strefa998.pl.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć