Kategorie

Obuwie bojowe TWISTER NEW z membraną

brutto1 198,76 zł

netto974,60 zł

CNBOP
Obuwie bojowe TWISTER NEW z membraną 4 1 5 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 2

Obuwie bojowe TWISTER NEW z membraną produkowane z wysokiej jakości materiałów które są zoptymalizowane do działań w ekstremalnych warunkach.

Nowy produkt

Obuwie bojowe TWISTER NEW z membraną

Certyfikacja

Świadectwo dopuszczenia CNBOP
EN 15090:2012 - obuwie dla strażaków

Rosenbauer - litera R gwarantuje jakość

Rosenbauer International AG to działająca od 1866 roku firma ciesząca się uznaniem strażaków w każdym zakątku świata. Od gorących pustyni Arabii Saudyjskiej, aż po wyposażenie przeciwpożarowe stacji polarnych
Dziś produkty opuszczające fabrykę w Linz cieszą się gwarancją najwyższej jakości.

W każdych warunkach - ma być komfortowo

Rosenbauer Twister New zostały stworzone aby sprostać każdym warunkom pracy strażaka. Zarówno w ratownictwie jak i działaniach mających na celu zwalczanie ognia. Wysokość cholewki D sprawia, że noga jest chroniona aż pod kolano. Specjalny przegub nad kostką zapewnia komfort pracy nawet w wymuszonej pozycji.

Szybko - system BOA!

Zastosowanie żyłkowego systemu wiązania BOA pozwoliło na zmniejszenie masy obuwia. Rozwiązanie to łączy w sobie skrócenie czasu zakładania buta z możliwością regulacji docisku do nogi w każdej chwili, łącząc tym samym zalety obuwia sznurowanego oraz zapinanego zamkiem w jednym.

Konstrukcja i nowoczesny designe

Twister New to skórzane buty z membraną Sympatex. Spód stopy oraz część przednia zabezpieczone są dodatkowo wkładkami stalowymi chroniącymi przed przebiciem oraz zgnieceniem. Z tyłu buta zastosowano system "Ankel-Protection" chroniący staw skokowy. Całości systemu bezpieczeństwa dopełniają paski odblaskowe 3M. A to wszystko połączone nowoczesnym designem wpadającym w oko.

Parametry

F2A HI3 CI AN SRC

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :