W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Czujnik Dymu FIREANGEL ST-625 - Czujki FireAngel
Czujnik Dymu FIREANGEL ST-625 - Czujki FireAngel
Czujnik Dymu FIREANGEL ST-625 - Czujki FireAngel
Czujnik Dymu FIREANGEL ST-625 - Czujki FireAngel

Czujnik Dymu FIREANGEL ST-625

83,39 zł brutto
67,80 zł netto

Czujnik Dymu FIREANGEL ST-625

Model ST-625 to wysokiej jakości czujnik dymu angielskiej marki FIREANGEL, należącej do koncernu SPRUE - światowego lidera w produkcji detektorów dymu i tlenku węgla. Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowany sensor w technologii THERMOPTEK, który pozwala na wczesne wykrywanie wszelkich źródeł ognia, dzięki połączeniu sensora optycznego z sensorem termicznym. Funkcja SLEEP-EASY pozwala na wyciszenie alarmu dźwiękowego, który będzie sygnalizował koniec okresu użytkowania bądź słabą baterię, na kolejne 8 godzin, tak aby ułatwić możliwość wymiany urządzenia lub baterii na nowe, nie zakłócając przy tym naszego snu. Dzięki funkcji TOAST-PROOF urządzenie pozwala uniknąć fałszywych alarmów powstających podczas gotowania w kuchni. Użytkując detektor dymu marki FIREANGEL ST-625, mamy pewność bezpieczeństwa, którą daje głośny alarm dźwiękowy oraz dodatkowa sygnalizacja optyczna. Łatwość montażu oraz niewielkie rozmiary powodują, iż czujnik ten idealnie się sprawdza zarówno w domach mieszkalnych, jak i we wszystkich innych lokalach, w których wskazana jest ochrona przed źródłami ognia. Urządzenie posiada 5-letnią gwarancję oraz 5-letni okres użytkowania.

Twoje bezpieczeństwo z certyfikatem

Certyfikowany Czujnik Dymu FireAngel ST-625 posiada opatentowane sensory THERMOPTEK, które pozwalają dwukrotnie szybciej zareagować na pojawiające się źródła ognia, znacząco podnosząc poziom bezpieczeństwa użytkowników.

Łatwa i prosta instalacja

Przenośny czujnik tlenku węgla, łatwy w instalacji a jego konstrukcja sprawia że może być zabrany na wakacje lub stale zainstalowany w domu.

Kontrola zasilania

Zasilany poprzez wymienne dwie baterie AA.

Gwarancja

Czas gwarancji na czujkę to aż 5 lat!

Toast Proof!

Redukuje alarmy np. podczas gotowania.

czujni czujn

 • Wykrywa: Dym
 • Głośność alarmu: 85 dB
 • Zakres temperatury prac: od 4°C do +38°C
 • Zakres wilgotności pracy: od 0% do 93%
 • Sensor: Optyczny (TERMOPTEK)
 • Masa urządzenia: 173 g
 • Zgodność z normą : EN 14064:2005
 • Gwarancja: 5 lat
 • Zasilanie: Dwie baterie typu AA
5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem

  Wysyłka kurierem

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć