W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
PRESTAN Defibrylator szkoleniowy AED

PRESTAN Defibrylator szkoleniowy AED

1 301,59 zł brutto
1 058,20 zł netto

PRESTAN Defibrylator szkoleniowy AED

Profesjonalny defibrylator szkoleniowy AED PRESTAN zasilany na 4 baterie "C"  z kompletem elektrod szkoleniowych dla dorosłych i torbą do przenoszenia.  Podjęcie błyskawicznej resuscytacji przy nagłym zatrzymaniu krążenia może uratować życie poszkodowanego. Stworzonymi do tego celu urządzeniami są defibrylatory AED, obecnie wysoce wyspecjalizowane a przy tym bardzo proste w obsłudze. Niemniej jednak warto się przygotować i przećwiczyć sposób użycia defibrylatora, żeby w razie konieczności być opanowanym i w pełni przygotowanym na podjęcie czynności ratowniczych.

Do szkoleń służą specjalne defibrylatory takie jak oferowany, profesjonalny szkoleniowy defibrylator AED PRESTAN - dla osób dorosłych.

 

 

Urządzenie szkoleniowe AED obejmuje:

 • 1 trenażer z 5 zaprogramowanymi scenariuszami w języku polskim i angielskim

 • 1 komplet elektrod szkoleniowych dla dorosłych,

 • 4 baterie "C",

 • 1 torba z uchwytem.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem

  Wysyłka kurierem

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć