Kategorie

Okulary Ochronne Bolle Safety SOLIS II Smoke

brutto51,00 zł

netto41,46 zł

Bardzo lekkie okulary z przyciemnianym wizjerem. Wykonane zgodnie z najnowszymi trendami oraz zasadami bezpieczeństwa. Wytrzymałe na odkształcenia, niezwykle plastyczne przez co wytrzymałe na zgniecenie.

SPC003

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Okulary Ochronne Bolle Safety SOLIS II Smoke

 Dobre okulary ochronne to okulary, które chronią przed przedostaniem się do gałki ocznej ciał obcych. Takie modele są pożądane przede wszystkim do pracy, przy której możemy mieć kontakt z wiórami, odłamkami i innymi drobnymi elementami ale też do uprawiania sportu np. rowerowego gdzie niebezpieczeństwem dla oczu mogą być zanieczyszczenia pochodzące z nawierzchni. Jeżeli okulary dodatkowo nie pogarszają jakości widzenia i powleczone są powłoką przyciemniającą (chroniącą przed szkodliwym działaniem promieniowania UV) lub uniemożliwiającą zaparowanie – będą idealnym akcesorium dla Strażaków.
Okulary ochronne Bolle Safety SOLIS II Smoke zostały wykonane zgodnie z najnowszymi trendami oraz zasadami bezpieczeństwa. Okulary są bardzo lekkie a przy tym wytrzymałe oraz niezwykle plastyczne - przez co są odporne na odkształcenia i zgniecenie.
Model z przyciemnianym wizjerem i powłoką anti-scratch chroniąca przez zarysowaniami. Okulary poosiadają również wewnętrzną powłokę anti-fog zapobiegającą zaparowaniu soczewki.

 

Dane techniczne:

- W zestawie: czarny woreczek z mikrofibry

– 100% ochrona przed promieniowaniem UV

- Waga: 25 g

- Klasa wytrzymałości: F

- Klasa optyczna: 1

- Filtry: 5-3,1

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :