• Nowy

RĘKAWICE POŻARNICZE SPECJALNE SEIZ® THERMO-FIGHTER BASIC

170,00 zł brutto
138,21 zł netto
Dostawa w ciągu 14-21dni
Rozmiary:

RĘKAWICE POŻARNICZE SPECJALNE SEIZ® THERMO-FIGHTER BASIC

RĘKAWICE POŻARNICZE SPECJALNE SEIZ® THERMO-FIGHTER BASIC

Stworzone ze specjalnie przygotowanej, odpornej na działanie wysokiej temperatury skóry bydlęcej, która jest dodatkowo impregnowana w celu zabezpieczenia rękawic przed nasiąkaniem wodą. Jakość zastosowanej skóry potwierdzają np. parametry odporności rękawic na zagrożenia mechaniczne, które zostały określone zgodnie z normą EN 388, rękawice zapewniają stopień ochrony na poziomie 4343 przy najwyższym określonym przez normę stopniu ochrony 4544. 

Wyposażone w paroprzepuszczalną i wodoodporną membranę AQRO-TEX oraz podszewkę z włókien poliestrowych z dodatkiem KEVLAR’u®. Wnętrze rękawic, dzięki specjalnej technologii opracowanej przez SEIZ®, jest trwale i solidnie połączone z rękawicą i nie przemieszcza się wraz z ręką. Palce są szyte do samego końca, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa zgrubień na ich końcach, co zapewnia mu większy komfort noszenia, większą manualność oraz pewniejszy i bardziej precyzyjny chwyt. Rękawice na nadgarstku posiadają wszyty ściągacz, który zapewnia lepsze przyleganie rękawicy do dłoni oraz zabezpiecza jej wnętrze przed dostawaniem się do jego środka stałych zanieczyszczeń takich jak np. drobiny szkła lub żwir. Dodatkowo na wysokości nadgarstka rękawice wyposażone są w regulowany pasek z rzepem.

Świadectwo dopuszczenia CNBOP

Jak dobrać rozmiar rękawic

Zmierz obwód dłoni w zaznaczonym na zdjęciu miejscu i porównaj wynik z tabelą.

  • ŚWIADECTWO CNBOP Rękawic: Tak
  • PRODUCENT Rękawic: SEIZ
0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: Za darmo!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć