• Nowy
rękawice do ratownictwa technicznego seiz
rękawice do ratownictwa technicznego seiz
rękawice techniczne siez
seiz techniczne
nowe seiz mechanic

Rękawice techniczne Seiz Mechanic Impact

115,00 zł brutto
93,50 zł netto
Dostępność:
W magazynie
Rozmiary:

Rękawice techniczne Seiz Mechanic Impact

Nowy model rękawic Seiz Mechanic

Mechanic Impact to rękawice, które charakteryzują się jednym z najlepszych stosunków parametrów ochronnych, jakości oraz żywotności, które sprawiły, że są to jedne z najbardziej popularnych rękawic dedykowanych do ratownictwa technicznego na polskim rynku. Spełniają wymagania normy EN388 i osiągają poziom ochrony 3433 C P.

Rękawice techniczne dla każdego strażaka

Ochronę przed zagrożeniami mechanicznymi oprócz skóry, zapewnia podszewka antyprzepięciowa wykonana z mieszanki nylonu oraz włókien szklanych. Dzięki takiemu połączeniu materiałów osiągnięto bardzo dobre parametry odporności rękawic na zagrożenia mechaniczne, które zgodnie z normą EN 388 wynoszą 3433 C, są to parametry ochrony, które w wielu przypadkach znacznie przekraczają parametry ochronne, które oferują rękawice pożarnicze. Rękawice Seiz Mechanic Impact chronią również przed uderzeniem, co potwierdziło zgodność na badanie z normą EN 13594:2015. Rękawice zapewniają wysoką sprawność manualną i czucie, które zgodnie z normą EN 420 zostało oceniona na 5 - w 5 stopniowej skali. Rękawice posiadają neoprenowy mankiet zakończony paskiem na rzep, który zapewnia dobre przyleganie rękawic do dłoni oraz zabezpiecza je przed dostawieniem się do wnętrza stałych zanieczyszczeń. Na końcu mankiet został wyposażony ww specjalne oczko, umożliwiające łatwy transport rękawic, np. przy pomocy karabińczyka.

Sposób użytkowania i konserwacji rękawic


jak dbać o rękawice

Informacje dodatkowe

Rękawice te nie zapewniają ochrony przed czynnikami chemicznymi, zagrożeniami bakteriologicznymi, prądem elenktycznym oraz ruchomymi i obrotowymi ostrzami. Uszkodzone rękawice nie zapewniają odpowiedniego poziomu ochrony i należy natychmiast wymienić na nowe i wolne od wad.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: Za darmo!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć