W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Torba na buty i hełm PAX -  Torby PAX
Torba na buty i hełm PAX -  Torby PAX
Torba na buty i hełm PAX -  Torby PAX

Torba na buty i hełm PAX

349,00 zł brutto
283,74 zł netto

Torba na buty i hełm PAX

PAX do przechowywania

Wszystkie torby do przechowywania PAX są chętnie wykorzystywane przez służby na całym świecie, które cenią ich wysoką jakość. Produkty są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, wyspecjalizowanych i stworzonych konkretnie do danego zastosowania. W asortymencie znajdziemy produkty stworzone typowo pod ekwipunek danej grupy zawodowej, np. dla Straży Pożarnej będzie to torba na wąż strażacki, torba RIT lub torby na odzież Strażacką.

Torba na buty i hełm

Torba przeznaczona do transportu jednej pary butów oraz hełmu w dwóch oddzielonych od siebie schowkach wykonanych z łatwego do czyszczenia materiału. Torba z uchwytem do przenoszenia. Lepszą widoczność zapewnią odporne na przerwanie i zerwanie elementy odblaskowe.

Specyfikacja produktu

Waga 0,35 kg
Wymiary 39 x 39x 25 cm
Pojemność 34,22 l
0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć