W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Zbijak do szyb SafetyPen (sprężynowy) - Zbijaki do szyb
Zbijak do szyb SafetyPen (sprężynowy) - Zbijaki do szyb
Zbijak do szyb SafetyPen (sprężynowy) - Zbijaki do szyb
Zbijak do szyb SafetyPen (sprężynowy) - Zbijaki do szyb

Zbijak do szyb SafetyPen (sprężynowy)

81,18 zł brutto
66,00 zł netto

Sprężynowy zbijak do szyb samochodowych SafetyPen

W sytuacjach, kiedy liczy się błyskawiczne działanie przy zachowaniu koniecznych środków bezpieczeństwa, sprężynowy zbijak do szyb SafetyPen zdaje egzamin wręcz doskonale. Bez trudu radzi sobie z rozbijaniem hartowanego szkła, którego grubość wynosi nawet do 10 mm. Jest niezastąpionym narzędziem podczas błyskawicznie przeprowadzanych akcji ratowniczych, w których czas nabiera szczególnego znaczenia.

Funkcjonalny zbijak do szyb SafetyPen

Oprócz skutecznego rozbijania hartowanego szkła, zbijak posiada również dodatkową opcję – został wyposażony w doskonałej jakości nóż umożliwiający rozcięcie pasów bezpieczeństwa. Sprężynowy zbijak do szyk to funkcjonalne akcesorium, które pozwoli w krytycznych sytuacjach błyskawicznie rozbić szybę i wydostać osoby znajdujące się w pojeździe.

zbija zbij 

3,4 / 5
(15 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem

  Wysyłka kurierem

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć