Najaśnica PELI 9455
Najaśnica PELI 9455
System oświetleniowy PELI 9455

System oświetleniowy PELI RALS 9455 ATEX

11 768,64 zł brutto
9 568,00 zł netto
Czas realizacji 7-21 dni
Dostępność:
W magazynie

System oświetleniowy PELI RALS 9455 ATEX

System oświetleniowy PELI

Przenośny system oświetlenia ATEX PELI™ RALS 9455 to zestaw, który idealnie sprawdza się do pracy w najcięższych warunkach. System oświetleniowym PELI to sprzęt przydatny podczas akcji ratowniczo-gaśniczych, którego moc maksymalna to 1600 lumenów. Zestaw pracuje od 5 do 10 godzin na jednym ładowaniu w zależności od użytej mocy. System oświetleniowy PELI posiada trzy standardowe tryby pracy – pełna moc, połowa mocy i tryb ostrzegawczy/stroboskopowy. System charakteryzuje się maksymalną wysokością rozłożonego masztu do 80 cm. Atutem systemu jest informowanie o poziomie rozładowania baterii - sygnalizowany na 30 i 15 minut przed rozładowaniem.

System oświetleniowy PELI dla Straży

System oświetleniowy PELI dla Straży posiada akumulator, który zamontowany jest na stałe wewnątrz obudowy, a wykonany w technologii niklowo-kadmowej. Czas ładowania od pełnego rozładowania to maksymalnie 5 godzin. Żywotność akumulatora wynosi 300 ładowań od zera i 600 ładowań od połowy poziomu naładowania. System oświetleniowy ma szczelność IP54 co pozwala pracować w najbardziej ekstremalnych warunkach - także w deszczu i wilgoci. System oświetleniowy PELI to urządzenie pozwalające na szybkie dojście do miejsca pracy - błyskawiczne rozstawienie zestawu i natychmiastowe przystąpienie do działań. System eliminujemy konieczność używania i transportowania agregatu prądotwórczego, dzięki temu oszczędzamy miejsce w aucie. System oświetleniowy PELI posiada atest na strefę zagrożoną wybuchem. Cechą charakterystyczną systemu oświetleniowego jest brak paliwa, spalin, hałasu, przewodów, szkła, a jego zaletą jest ultratrwałość i bezpieczne napięcie zasilana. .

Specyfikacja produktu:

- waga zestawu: 10,5 kg.
- wymiary złożonego urządzenia to 20x40x23 cm
- wykonany w technologii niklowo-kadmowej
- kolor: żółty
- dopuszczenie: IECEx ia Class I, Division 1 ATEX Zone 0 .

system oświetleniowy peli

* towar na zamówienie

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć