W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Zestaw TRIAGE  opaski, karty, kamizelki, torba -  Zestawy TRIAGE

Zestaw TRIAGE opaski, karty, kamizelki, torba

629,76 zł brutto
512,00 zł netto

Zestaw do TRIAGE  opaski, karty, kamizelki, torba

Zestaw do segregacji medycznej poszkodowanych

Zestaw TRIAGE składa się z 36 odblaskowych opasek umieszczonych w specjalnie skonstruowanej torbie. Opaski są z elementami sprężynującymi, co pozwala na łatwe umieszczanie ich na kończynie poszkodowanego. Materiał odblaskowy w opaskach pozwala na szybką identyfikację poszkodowanego nocą oraz w trudnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo torba wyposażona jest w niezbędne przedmioty ułatwiające prace ratownikom.

W skład zestawu wchodzą również karty segregacyjne (10 sztuk) wykonane z wodoodpornego i nierozrywalnego papieru umieszczonego w koszulce z możliwością zawieszenie np. na szyi poszkodowanego. W torbie znajdziemy również kamizelki odblaskowe dla Koordynatora Medycznego, Lidera Segregacji Medycznej oraz Ratownika zarządzającego transportem do szpitala. Całość zapakowana jest w jednej torbie, widocznej na zdjęciu powyżej.

Specyfikacja produktu

Wymiary wys/szer/gł [mm] 220/400/100
Waga – 1,6 kg
Materiał- PCV
Cechy materiału – ma właściwości termoplastyczne, charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, jest odporny na działanie wielu rozpuszczalników
Kolor czerwony
Oznaczenia- paski odblaskowe

Dodatkowe wyposażenie

Latarka
Nożyczki ratownicze
Rękawice nitrylowe
Marker

Kolory opasek

Kolor zielony - Pomoc Odroczona
Kolor żółty – Pomoc Pilna
Kolor czerwony - Pomoc Natychmiastowa
Kolor Biały - Zmarły

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć