W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
BL250 Bumper Lift -  Akcesoria HI-LIFT

BL250 Bumper Lift

BL250 Bumper Lift

Zaprojektowany w celu dopasowania najbardziej zakrzywionych zderzaków

Podnośniki Hi-Lift są w powszechnie wykorzystywane przez służby ratownicze biorące udział w akcjach z dziedziny ratownictwa technicznego. Zaletą urządzeń jest wielofunkcyjność i możliwość wykorzystania w każdych warunkach – nie wymagają żadnego zasilania. Narzędzie okaże się niezastąpione przy uwalnianiu poszkodowanych z powypadkowych pojazdów ale z jego zalet skorzystają też inni specjaliści np. z branży motoryzacyjnej. Funkcjonalność narzędzi możemy poprawić za pomocą dodatkowych akcesoriów.

BL250 Bumper Lift jest podnośnikiem zderzaka dedykowanym do podnośników Hi-Lift® Jack. Konstrukcja pozwala na dopasowanie do niemalże każdych zakrzywionych zderzaków stalowych, przez co podnośnik Hi-Lift® Jack, który nie jest przeznaczony do stosowania na zakrzywionych powierzchniach - otrzymuje nową funkcjonalność.

BL250 Bumper Lift został wykonany z mocnej stali gwarantującej trwałość i długą żywotność.  Przy swojej niewielkiej wadze (niecałe 1,5 kg)  urządzenie pozwala na udźwig do 1361kg.

Udźwig 1361 kg
Szybki i łatwy w użyciu

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 17,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć