Kategorie

BL250 Bumper Lift

brutto172,20 zł

netto140,00 zł

Uchwyt podnośnika Hi-Lift BL250 Bumper Lift zaprojektowany do łatwego podnoszenia pojazdu za stalowy, najbardziej zakrzywiony zderzak. Udźwig 1361 kg.

TER002

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

BL250 Bumper Lift

Zaprojektowany w celu dopasowania najbardziej zakrzywionych zderzaków

Podnośniki Hi-Lift są w powszechnie wykorzystywane przez służby ratownicze biorące udział w akcjach z dziedziny ratownictwa technicznego. Zaletą urządzeń jest wielofunkcyjność i możliwość wykorzystania w każdych warunkach – nie wymagają żadnego zasilania. Narzędzie okaże się niezastąpione przy uwalnianiu poszkodowanych z powypadkowych pojazdów ale z jego zalet skorzystają też inni specjaliści np. z branży motoryzacyjnej. Funkcjonalność narzędzi możemy poprawić za pomocą dodatkowych akcesoriów.

BL250 Bumper Lift jest podnośnikiem zderzaka dedykowanym do podnośników Hi-Lift® Jack. Konstrukcja pozwala na dopasowanie do niemalże każdych zakrzywionych zderzaków stalowych, przez co podnośnik Hi-Lift® Jack, który nie jest przeznaczony do stosowania na zakrzywionych powierzchniach - otrzymuje nową funkcjonalność.

BL250 Bumper Lift został wykonany z mocnej stali gwarantującej trwałość i długą żywotność.  Przy swojej niewielkiej wadze (niecałe 1,5 kg)  urządzenie pozwala na udźwig do 1361kg.

Udźwig 1361 kg
Szybki i łatwy w użyciu

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :