Filtry

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 190,00 zł

Odzież

Aktywne filtry

Czapka z dzianiny zimowa z logo PSP

Zimowa czapka z dzianiny dostępna z logiem Państwowej Straży Pożarnej. Dostępna w sklepie internetowym w rozmiarze uniwersalnym. 

Cena 34,00 zł

Koszulka strażacka polo z logo ZOSP

Koszulka Polo dostępna w wersji dla Ochotniczy Straży Pożarnych powinna znajdować się w wyposażeniu osobistym strażaka.

Cena 58,00 zł

Czapka z dzianiny zimowa z logo OSP

Zimowa czapka OSP z dzianiny dostępna z logiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Praktyczny element ubioru strażaka ochotnika, podczas prowadzenia działań zimą. 

Cena 34,00 zł

Koszulka strażacka FW "STRAŻ"

Koszulka FW STRAŻ wykonana została z bawełny o wysokiej gramaturze. Brak szwów bocznych i taśma wzmacniająca ramiona dają komfort noszenia. Odblaskowe napisy.

Cena 66,00 zł

Czapka zimowa z polaru czerwona. Logo ZOSP RP

Oferujemy bardzo ciepłe bo wykonane z polaru Czapki zimowe.  Czapka w kolorze czerwonym z naszytym Logo Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Cena 48,00 zł

Koszulka strażacka T-Shirt "STRAŻ" Firmowa

Wykonana z wysokiej jakości włókien Koszulka T-Shirt STRAŻ Firmowa może być noszona nie tylko przez Strażaków. Odblaskowe napisy wykonane techniką sitodruku.

Cena 43,00 zł

Koszulka strażacka T-shirt (haft)

Bardzo popularna koszulka strażacka T-Shirt Ochotniczy Straży Pożarnych. Na klatce piersiowej logo ZOSP oraz  srebrny napis "STRAŻ" na plecach.

Cena 44,00 zł

Skórzany Pasek Wóz Strażacki

Skórzany Pasek z klamrą w kształcie Wozu Strażackiego będzie idealnym prezentem dla wszystkich miłośników pożarnictwa. Możliwość samodzielnej regulacji obwodu.

Cena 80,00 zł

Skarpety STRAŻ

Oferujemy wysokiej jakości Skarpety STRAŻ do użytku codziennego ale też do pracy. Wydłużona konstrukcja powoduje, że są idealne do butów z wysoką cholewką.

Cena 15,00 zł

Kurtka SOFTSHELL Motion TEX -STRAŻ

Kurtka SOFTSHELL Motion TEX z odblaskowymi emblematami, w tym napisem „STRAŻ” na plecach i na piersi. Kurtka z przedłużoną częścią tylną. Rozmiary od S do XL.

Cena 189,00 zł

Koszulka strażacka POLO

Koszulka strażacka POLO z krótkim rękawem dostępna w wersji dla  Ochotniczej Straży Pożarnej. Czas realizacji od 14 do 21 dni.

Cena 58,00 zł

Koszulka strażacka POLO długi rękaw

Koszulka strażacka T-shirt w kolorze czarnym ze złotym napisem "STRAŻ" na plecach. Koszulka z długim rękawem. Towar na zamówienie.

Cena 65,00 zł

Koszulka strażacka t-shirt piaskowa ZOSP

Koszulka strażacka T-shirt w kolorze piaskowym dla strażaka. Koszulka bawełniana z logo ZOSP na piersi oraz haftem straż na plecach.

Cena 44,00 zł

Czapka MDP FW

Czapka z daszkiem dla MDP sprawdzi się idealnie jako nakrycie głowy dla młodych strażaków. Nowe autorskie logo.

Cena 20,00 zł

Ubrania strażackie

Dla wszystkich czynnych zawodowo Strażaków Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej a także dla wszystkich pasjonatów fachu pożarniczego przygotowaliśmy ofertę elementów odzieży, która może być wykorzystywana zarówno podczas pełnienia służby jak i „na co dzień”. W tej kategorii zgromadziliśmy czapki i koszulki z wyraźnymi emblematami i napisami „STRAŻ” dedykowane do pracy a także nieoficjalne różowe koszulki dla Pań czy kolekcjonerski pas z klamrą w kształcie wozu strażackiego.

Koszulki, polary, bluzy strażackie

Robiąc zakupy w sklepie pożarniczym Strefa998.pl macie Państwo możliwość zaopatrzenia się we wszystkie niezbędne elementy odzieży. W jednym miejscu możecie Państwo zakupić tradycyjne koszulki t-shirt z krótkim i długim rękawem, koszulki polo, polary czy bluzy strażackie.  Dla bardziej wymagających oferujemy koszulki wykonane z tkaniny o wysokiej gramaturze i z odblaskowymi napisami. Garderobę uzupełnimy o czapki dzianinowe lub polarowe – na chłodniejsze dni oraz czapki z daszkiem – a to wszystko z wyraźnym oznaczeniem, do jakiej grupy zawodowej należy nosząca je osoba. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?