Filtrowanie

Kategorie

Odciągi spalin

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Profesjonalne odciągi spalin


Zaawansowane systemy odciągania spalin pozwalają skutecznie pozbyć się toksycznych substancji z garaży samochodowych. W naszej ofercie dysponujemy pojedynczymi oraz szynowymi wyciągami spalin, które znajdują zastosowanie w zależności od konkretnych potrzeb. Ekonomiczne rozwiązania doskonale sprawdzają się w przypadku jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, natomiast bardziej zaawansowane propozycje spełnią oczekiwania rozbudowanych, profesjonalnych jednostek ratowniczo-gaśniczych.

Nowoczesne wyciągi spalin dla jednostek straży pożarnej


Dostępne w naszej ofercie wyciągi spalin dla straży pożarnej wykonane są z solidnych i trwałych materiałów, które zapewniają wytrzymałość w szerokim zakresie temperatur. W jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej wystarczające rozwiązanie stanowią pojedyncze wyciągi spalin. W przypadku dużych jednostek, w których częstotliwość wyjazdów jest wysoka, polecamy zaawansowane szynowe odciągi spalin, wyposażone w ssawkę z elektromagnetycznym mocowaniem oraz system automatycznego wypięcia ssawki podczas wyjazdu z garażu.

Niezawodne rozwiązania NORFI


Zaawansowane systemy marki NORFI stworzone zostały z myślą o jednostkach służby ratowniczo-gaśniczej. Szeroka oferta tego producenta jest dostosowana do rozmaitych potrzeb poszczególnych jednostek, umożliwiając wybranie najbardziej optymalnego spośród wielu dostępnych wariantów. Profesjonalne odciągi spalin NORFI charakteryzują się znakomitą funkcjonalnością i mogą znaleźć zastosowanie zarówno w małych, jak i rozbudowanych jednostkach.