W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 5 233,00 zł - 15 218,00 zł

Odciągi spalin

Aktywne filtry

Szynowy wyciąg spalin FLORIAN EMS

Szynowy wyciąg spalin FLORIAN EMS z elektromagnetycznym mocowaniem ssawki, pozwalającym na praktycznie bezdotykową obsługę podczas wyjazdu pojazdu z garażu.

Cena 15 217,56 zł

Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 5m

Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 5m do usuwania spalin z garaży samochodowych. Wąż zaprojektowany z myślą o jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych.

Cena 5 233,65 zł

Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 7,5m

Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 7,5m (kompletny zestaw) jest ergonomicznym rozwiązaniem do skutecznego usuwania spalin z garaży. Łatwy montaż i obsługa.

Cena 6 020,85 zł

Profesjonalne odciągi spalin


Zaawansowane systemy odciągania spalin pozwalają skutecznie pozbyć się toksycznych substancji z garaży samochodowych. W naszej ofercie dysponujemy pojedynczymi oraz szynowymi wyciągami spalin, które znajdują zastosowanie w zależności od konkretnych potrzeb. Ekonomiczne rozwiązania doskonale sprawdzają się w przypadku jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, natomiast bardziej zaawansowane propozycje spełnią oczekiwania rozbudowanych, profesjonalnych jednostek ratowniczo-gaśniczych.

Nowoczesne wyciągi spalin dla jednostek straży pożarnej


Dostępne w naszej ofercie wyciągi spalin dla straży pożarnej wykonane są z solidnych i trwałych materiałów, które zapewniają wytrzymałość w szerokim zakresie temperatur. W jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej wystarczające rozwiązanie stanowią pojedyncze wyciągi spalin. W przypadku dużych jednostek, w których częstotliwość wyjazdów jest wysoka, polecamy zaawansowane szynowe odciągi spalin, wyposażone w ssawkę z elektromagnetycznym mocowaniem oraz system automatycznego wypięcia ssawki podczas wyjazdu z garażu.

Niezawodne rozwiązania NORFI


Zaawansowane systemy marki NORFI stworzone zostały z myślą o jednostkach służby ratowniczo-gaśniczej. Szeroka oferta tego producenta jest dostosowana do rozmaitych potrzeb poszczególnych jednostek, umożliwiając wybranie najbardziej optymalnego spośród wielu dostępnych wariantów. Profesjonalne odciągi spalin NORFI charakteryzują się znakomitą funkcjonalnością i mogą znaleźć zastosowanie zarówno w małych, jak i rozbudowanych jednostkach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć