W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 1 072,00 zł - 5 166,00 zł

Fantomy

Aktywne filtry

Fantom BRAYDEN LED

Fantom BRAYDEN LED - białe diody to innowacyjny manekin do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Obrazowanie przepływu za pomocą wskaźników świetlnych.

Cena 2 078,70 zł

Fantomy Laerdal Little Family QCPR-(3 fantomy)

Oferujemy trzy Fantomy Laerdal Little Family QCPR do kompleksowej nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej u osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia.

Cena 4 059,00 zł

Fantom Laerdal Little Anne QCPR - dorosłego

Fantom Laerdal Little Anne QCPR jest lekkim, realistycznie odwzorowującym postać osoby dorosłej manekinem do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 353,00 zł

Fantom Laerdal little Junior QCPR - dziecka

Fantom Laerdal little Junior QCPR – wiernie odzwierciedlający szczegóły anatomii dziecka manekin, do nauki i treningu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 254,60 zł

Fantom Laerdal Little Baby QCPR

Fantom Laerdal Little Baby QCPR do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej i usuwania ciała stałego z dróg oddechowych. Realistyczne odwzorowanie el. anatomii.

Cena 1 291,50 zł

Fantom Brayden PRO LED

Fantom Brayden PRO LED to nowoczesny manekin do nauki z funkcją informacji zwrotnej raportującej o jakości wykonywanej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 5 166,00 zł

Zestaw fantomów PRESTAN COLLECTION

Zestaw składający się z trzech fantomów: (dorosłego, dziecka oraz niemowlęcia) wyposażone w wskaźnik diodowy LED Rate Monitor.

Cena 2 802,21 zł

PRESTAN FAMILY - zestaw 5 fantomów

Kolekcja manekinów szkoleniowych PRESTAN FAMILY CPR zawiera fantomy: 2 szt. dorosłego, 1 dziecko i 2 szt. niemowlęcia, wszystkie ze wskaźnikiem diodowym

Cena 4 698,01 zł

PRESTAN Ultralite - zestaw 4 fantomów

Zestaw czterech fantomów PRESTAN idealnie sprawdzi się dla osób prowadzących szkolenia. Pozwala na szybkie i łatwe spakowanie całego zestawu i łatwy transport.

Cena 3 034,04 zł

PRESTAN Defibrylator szkoleniowy AED

Profesjonalny Defibrylator szkoleniowy AED PRESTAN dla osób dorosłych. W zestawie trenażer (pięć scenariuszy), komplet elektrod, bateria i torba transportowa.

Cena 1 301,59 zł

Fantomy

Udzielenie Pierwszej Pomocy Kwalifikowanej na miejscu nagłego wypadku to obowiązek każdego Strażaka, który powinien być jak najlepiej przygotowany do działania gdyż od niego może zleżeć uratowanie zdrowia i życia poszkodowanych. Niezbędnym jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji i szkolenie umiejętności - nie tylko w zakresie merytorycznym ale przede wszystkim  praktycznym. Najlepsze efekty szkoleniowe daje możliwość wyćwiczenia właściwych metod i taktyk ratowania życia na modelach niemalże w 100% odwzorowujących anatomię i fizjologię ludzkiego ciała. Do wyćwiczenia właściwych metod resuscytacji krążeniowo-oddechowej posłużą fantomy produkowane w wersjach noworodek, dziecko i dorosły.

Fantom RKO

Nagłe zatrzymanie krążenia to stan zagrażający życiu osoby poszkodowanej. Aby nie doprowadzić do niedotlenienia i dalej nieodwracalnych uszkodzeń narządów w tym mózgu należy jak najszybciej podjąć działania zmierzające do przywrócenia krążenia bogatej w tlen krwi. W tym celu nieocenionym okazuje się właściwe uciskanie klatki piersiowej pozwalające na transport krwi do najważniejszych organów ciała. Aby przygotować się do ratowania życia warto przećwiczyć czynności na fantomie co przyniesie skutek w postaci prawidłowych nawyków. W ofercie naszego sklepu posiadamy manekiny szkoleniowe RKO, które idealnie odwzorowują anatomię ludzkiego ciała a do tego dają kursantowi wskazówki czy działania dały pożądany efekt w postaci sygnałów świetlnych lub dźwiękowych. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowana ofertą, w niej jest niejeden fantom, ale całe ich zestawy i defibrylator szkoleniowy AED.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć