Filtry

Cena

Cena

  • 41,00 zł - 160,00 zł

Nóż ratowniczy zawieszany

Aktywne filtry

Nóż ratowniczy COLUMBIA

Nóż z wytrzymałym ostrzem, zbijakiem do szyb i przecinakiem do pasów. Idealny w każdej sytuacji. Powinien znajdować się w wyposażeniu osobistym każdego strażaka.

Cena 42,00 zł

Nóż Magnum Fire

Zaprojektowany specjalnie dla służb ratowniczych, z możliwością przytroczenia do ekwipunku dzięki sprężystemu klipsowi.

Cena 160,00 zł

Nóż ratowniczy ze zbijakiem

Nóż ratowniczy to produkt, który pomaga wyjść z trudnych sytuacji w których się znaleźliśmy. Nóż ratowniczy to sprzęt o wytrzymałym ostrzu, który zapewnia zdolność do przebijania. Nóż ratowniczy zawieszany wyróżnia się ostrzem wykonanym z nierdzewnej stali zapewniającej jego długotrwałe użytkowanie. Ponadto na głowni umieszczono kołek obsługiwany kciukiem, dzięki któremu można łatwo otworzyć nóż. Jest to istotne w przypadku szybkiego reagowania w ciężkiej sytuacji. W pozycji otwartej noża ratowniczego głownia blokowana jest blokadą typu liner-lock, charakteryzującą się prostą konstrukcją i łatwą, intuicyjną obsługą. Na końcu noża ratowniczego zawieszanego znajduje się zbijak do szyb oraz przecinak do pasów.

Nóż ratowniczy zawieszany

Nóż ratowniczy zawieszany jest idealny do działań ratowniczych oraz dodatek do wyposażenia strażackiego. Klinga ze stali 440 posiada ostrze częściowo ząbkowane oraz flipper i wspomaganie ułatwiające otwieranie w sytuacjach stresowych. Całość można pewnie przytroczyć do ekwipunku dzięki sprężystemu klipsowi. Nóż ratowniczy przeznaczony do zawieszania przy kamizelce lub pastę oraz wykonany ze stali nierdzewnej. Nóż ratowniczy zawieszany to podstawowy element wyposażenia biorących udział w akcjach ratowania ludzkiego zdrowia i życia. Nóż ratowniczy zawieszany to sprzęt, który przyspiesza działania i pozwala bardzo szybko dotrzeć do poszkodowanych. W ofercie naszego sklepu znaleźć wiele solidnych i funkcjonalnych noży ratowniczych. Noże ratownicze wykonane są z najlepszych materiałów – stal nierdzewna odporna na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?